Компанія по ремонту квартир Renovate Manager відреставрувала апартаменти в  Барселоні , поєднуючи відкриті простори і еклектичний декор з натуральними колекціями  PORCELANOSA Grupo .

Кухня, об’єднана з вітальнею

Кухня-вітальня цих апартаментів, окремі зони якої об’єднані за допомогою відкритого планування і природного світла, відрізняється індустріальним стилем, головними елементами якого є цегляна стіна і  мозаїчна підлога  Craft Crown від  L’Antic Colonial . Вироби цієї колекції відтворюють рослинні і геометричні мотиви керамічної плитки XIX століття і наповнюють простір блакитними, сірими відтінками і квітами землі.

Вишукана  і непідвладна плину часу естетика  кухонного гарнітура  Residence R1.70 Nogal Moon  від  Gamadecor , що включає в себе  шафи з темного дерева і стільницю  XTONE  Liem Dark Nature  з текстурою чорного мармуру  і матовою поверхнею,  створює гармонійний баланс між цегляними стінами, каменем і дерев’яними балками, підтримують стелю.

Ванні кімнати преміум-класу

Ванні кімнати в цьому будинку здаються наче висіченими з каменю. Ефект досягається за допомогою колекції  Rodano Acero  від Porcelanosa, яка об’єднує підлогову і настінну плитку єдиної естетикою. Стриманість колірної гами цієї серії, натхненної сірим піщаником, підкреслюють сантехніка і аксесуари для ванної кімнати  Noken , такі як змішувачі  Round  з чорною обробкою і підвісний унітаз Arquitect EU. Для правильної установки керамічної плитки використовувалися клей  One-Flex Premium  і затирка Colorstuk Rapid Manhattan від  Butech .

Затишна і монолітна ванна кімната, стримана естетика якої набуває особливої ​​декоративну цінність.