Безобідкові унітази  Rimless  з ефективною системою самоочищення представлені в колекціях компактних виробів  Forma Essence C  Compact  і  Acro  Compact  бренду  Noken .

Особливість системи зливу полягає в тому, що вода, що подається під напором, повністю омиває чашу зсередини для більшої гігієнічності унітазу.

У виробництві розумних унітазів майбутнього використовуються передові технології, які підвищують комфорт користувачів, забезпечують більшу гігієнічність і спрощують прибирання  ванних кімнат . В асортименті компанії Noken Porcelanosa Bathrooms з’явилися нові унітази Rimless NK-Clean. Завдяки їх конструкції і новій системі зливу внутрішня частина чаші тепер очищається набагато ефективніше.

Що таке «безобідковий» унітаз?

На відміну від традиційних  унітазів , в моделях Rimless відсутній ободок, який ускладнює циркуляцію води і сприяє скупченню забруднень. Усередині чаша відрізняється абсолютно рівною поверхнею без кутів і прихованих ділянок.

Ще одна особливість виробів Rimless Nk-Clean полягає в тому, що вода подається під напором і симетрично, омиваючи чашу цілком і захоплюючи навіть її верхню частину. Проблема бризок, що виникала в найперших моделях безободкових унітазів марки Noken, усунена в результаті впровадження останніх розробок. Нові продукти елегантні, екологічні та зручні у використанні.

Дизайн майбутнього для чистоти в будинку

Найбільш яскравим прикладом застосування цієї технології в ванних кімнатах став підвісний унітаз Forma Rimless. Простота ліній і екологічний дизайн ECO friendly розраховані на зручність користувачів.

Нещодавно каталог компанії Noken поповнився новими колекціями безободкових унітазів для  малогабаритних ванних кімнат : Essence-C Compact і Acro Compact.

При збереженні вихідного дизайну унітази Essence-C Compact відрізняються меншою глибиною – 51 см. Пропонуються два варіанти виконання: підвісний і підлоговий. Ще менше розміри нового унітазу Acro Compact: його глибина становить всього 49 см.

Обидва вироби відносяться до гамі екологічної продукції WaterForest бренду Noken. Система подвійного зливу ECO на 4,5 і 3 літри сприяє економії до 56 відсотків води з урахуванням різних потреб людини.

Ще одна перевага унітазів Rimless – система плавного опускання кришки Soft-Close. Виготовлені за цією технологією петлі забезпечують м’яке, плавне, безшумне закриття і спрощують догляд за виробом.

Для виробництва цієї та іншої продукції бренду Noken використовується білосніжний санфаянс Noken Ceramic® високої якості і підвищеної міцності. Сировина проходить суворий внутрішній контроль якості. В результаті його обробки утворюється непориста емалева поверхня, гіпоалергенна і не втрачається своїх властивостей з часом.