Urbatek  доповнює свій асортимент колекціями великоформатної керамічної плитки, що імітують  мармур калакатта  і натуральний кварцит. Ці нові естетичні напрямки представлені в інтер’єрах деяких з головних павільйонів віртуальної виставки  PORCELANOSA Virtual Exhibition . Зокрема, павільйон « Москва » оформлений головними новинками Urbatek:  Viola, Paonazzo, Taj Mahal  і  Orobico .

Характеристики мармуру і слонової кістки в форматі XTONE

У колекції Viola відтворені прожилки і світло мармуру калакатта  в двох відтінках: Rossé і Blue . Перша серія виділяється своїми бордовими і білими відтінками і витонченим дизайном, що робить цю плитку ідеальним доповненням інтер’єрів в неокласичному або вінтажному стилі.

КОЛЕКЦІЯ VIOLA BLUE

Доступна в форматах 154 см x 328 см (товщина 12 мм), 150 см x 300 см, 120 см x 250 см і 120 см x 120 см (6 мм), плитка цієї колекції відрізняється  різноманітністю графіки і яскравістю і представлена в двох варіантах обробки : Polished і Silk.

колекція Paonazzo

Колекція  Paonazzo  відтворює світ і ніжність слонової кістки і може використовуватися в якості  настінного плитки  або  підлогового покриття ..  Прожилки кольору карамелі, шавлії і мерло , а також блиск золотих вкраплень надають інтер’єрам вишуканість, а формати 120 см x 120 см, 120 см x 250 см і 150 см x 300 см (товщина 6 мм) представлені в двох варіантах обробки:  Polished і Silk.

Колекція TAJ MAHAL

Колекція  Taj Mahal  пропонує нову інтерпретацію поверхні кварциту з безперервними шарами.  Золоті та сіро-коричневі прожилки підкреслюють красу цього каменю на поверхні цієї великоформатної плитки: 150 см x 300 см, 120 см x 120 см, 120 см x 250 см (6 мм) і 154 см x 328 см (12 мм). Варіанти обробки Polished і Silk підкреслюють відчуття безмежності простору і звертають стриманий характер стилю в гідність.

Колекція Orobico Dark

Цей візуальний ефект безмежності простору – одна з характеристик  Orobico Dark , ще однієї новинки від Urbatek. Колекція використовує поєднання темних відтінків з сірими, коричневими і охристими, а її полірована обробка збільшує глибину інтер’єру завдяки формату плитки 150 x 300 см (6 мм).