Гідротерапія – це терапевтична техніка, що використовує воду в будь-якому її стані для поліпшення як фізичного, так і психічного самопочуття. Можливість насолодитися цим, не виходячи з дому, – це маленька розкіш, на яку ви заслуговуєте.

 


Ванна Soleil із системою Noken Care

Хочете дізнатися про все, що вам може запропонувати домашня гідротерапія? Пориньте в атмосферу, що поповнює сили, і перетворіть свою ванну кімнату на оазис гарного самопочуття. Дізнайтеся про переваги цієї стародавньої практики, доступної вам у комфорті власного будинку, що поліпшує якість вашого життя.

Термін гідротерапія має грецьке походження і перекладається як “терапія водою”. Тобто можна сказати, що гідротерапія використовує воду в будь-якому її стані (гаряча, пара, холодна чи лід) для зняття дискомфорту та покращення фізичного самопочуття.


Ванна Soleil із системою Noken Care + душова лійка Noken Energy

Ванна Liem із системою Noken Care
Noken Care – це велнес-процедура з мікропухирцями кисню, що має вкрай корисні властивості для догляду за шкірою. Її проходження насамперед сприяє оптимальному догляду за шкірою, що складається зі зволоження і регенерації