Душовий піддон змінює сприйняття і сприйняття ванної кімнати. І займає менше місця, ніж ванна. Завдяки різним перевагам душового піддону ви отримаєте просторе і гігієнічне приміщення. У цій статті ми розглянемо різні типи душових піддонів та їхні можливості в дизайні інтер’єру.

Перш за все, вибираючи душовий піддон, враховуйте вільний простір вашої ванної кімнати. Залежно від складу кожен душовий піддон має різні характеристики з погляду довговічності, опору ковзанню та естетики. Перш ніж перерахувати типи душових піддонів, дамо кілька порад, які допоможуть вам зробити вибір.

Товщина має вирішальне значення для сприйняття простору. Надплоскі душові піддони ідеально підходять для невеликих приміщень, а глибокі душові піддони забезпечують ексклюзивність і комфорт. Далі ми розповімо про вбудований душовий піддон, який вбудований у підлогу і має прихований злив.
Матеріал має вирішальне значення. Кераміка довговічна і легко чиститься, а тверда поверхня легка і міцна. Кам’яні душові піддони, навпаки, додають елегантності.
Текстура також є важливим аспектом. Підноси, що не ковзають, забезпечують безпеку, особливо для дітей і літніх людей або людей з обмеженою рухливістю. Якщо вам потрібен більш помітний душовий піддон, виберіть дизайн з ефектом дерева або сланцю (Par-ker® Bruselas Fresno або Image Cream від Porcelanosa). Таким чином, ви надасте своїй ванній кімнаті неповторного естетичного вигляду.
Не забувайте про доступність. Душові піддони на рівні підлоги ідеально підходять для людей з обмеженою рухливістю, полегшуючи їм вхід і вихід. Нарешті, виберіть дизайн, який відповідає загальному стилю вашої ванної кімнати, створюючи гармонійний і функціональний простір.