Визнана як один з головних кольорів цього сезону,  золото стало невід’ємною частиною оздоблення інтер’єрів завдяки своїй  індивідуальності, універсальності і вишуканості . Особливо в  ванних кімнатах  і  кухнях , де його можна комбінувати з  паркетом, настінного плиткою білого кольору або покриттям підлоги під цемент , наприклад з колекції  Bottega  від Porcelanosa і серії  XTONE , натхненної  чорним мармуром Маркіна .

Ванна кімната як дорогоцінна скринька

Таке естетичний напрям розвиває компанія  Noken  з групи  PORCELANOSA Grupo , пропонуючи обладнання для ванних кімнат з  обробкою Oro Cepillado  (текстуроване золото) з колекції  Finish Studio , яке прикрашає простір завдяки  відсилання до ар-деко  і витонченої елегантності.

Відтінок Oro Cepillado може бути завдано на будь-яку сантехніку для ванних кімнат, в тому числі на авторські змішувачі, наприклад  Lignage  ( If Design Award 2019  і Delta Selection Adi Awards 2020), ексклюзивну колекцію, розроблену архітектором  Рамоном Естеве для Noken.

Моделі Lignage відтворюють  класичну форму перших кранів , які з’явилися ще в Стародавньому Римі, адаптуючись до теперішніх часів за рахунок  сучасного вигляду з конічним підставою , чуттєвих вигинів, шорсткою текстури і обробкою під метал. Саме в цьому відношенні особливої уваги заслуговує оздоблення Oro Cepillado (текстуроване золото), що наноситься за технологією Finish Studio за допомогою  вакуумного напилення  PVD , що покращує технічні характеристики змішувачів і надає їм розкішний вигляд.

Для створення вишуканого і гармонійного дизайну ванної кімнати змішувачі  Lignage  можна доповнити  натхненної мармуром керамічної настінної плиткою  ( Aria White або Carrara White від XTONE ),  Baltic і Fontana  від Porcelanosa або натуральним мармуром від L’ac, таким як  Artic White або Neve di Carrara .

Ще одна композиція, яка допоможе створити красиву ванну кімнату, не перевантажуючи її декоративними елементами, – це настінна плитка під камінь і  керамічний паркет  PAR-KER ® від Porcelanosa в контрастному поєднанні з  дзеркальними рамами, світильниками і змішувачами з обробкою під золото , домашнім текстилем з натурального льону або живими кімнатними рослинами.