Елітні інтер’єри і тераси – це місце, де приємно відпочивати, проводити дозвілля і ненадовго відключатися від повсякденних турбот. Матеріали, використовувані для обробки балконів, терас і фасадів будинків, виділяються своєю красою.

Ґрунтуючись на шляхетності каменю і його стійкості, керамограніт STON-KER® від PORCELANOSA Grupo став одним з улюблених матеріалів для інтер’єрів та екстер’єрів. Його високі технічні характеристики, отримані з сировини, з якого він складається, витримують несприятливу погоду і температуру.

Безпека використання на зовні в зонмах великої проходимості, вологих зонах та всередині приміщень у вологих приміщеннях повинна передбачати особливі вимоги до опору ковзанню, щоб відповідати технічним нормам або мати високі експлуатаційні властивості6 що вимагає помірний клімат України.

Серія Ston-ker включає в себе декілька колекції керамограніту у великому форматі Highker, з різними фактурами та форматах, які можна використовувати в екстер’єрі.

Boston: плитка під старий скандинавський камінь у більшого розміру

З появою виробів великого формату Highker має розширений  декоративний потенціал підлогових і настінних керамічних покриттів марки Porcelanosa.

Колекція Boston налічує три відтінки: Bone ( «кістка»), Topo (сіро-коричневий) і Stone ( «камінь»). Завдяки своїй міцності і довговічності, ці вироби ідеально підходять для обробки екстер’єрів.

Камінь – символ елегантності – все частіше використовується в архітектурних і дизайнерських проектах. У колекції Boston виробництва компанії Porcelanosa природність цього матеріалу доповнена чудовими властивостями кераміки. Завдяки своїй міцності, довговічності і простоті у догляді керамічний камінь ідеально підходить для оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів.

Головна перевага колекції Boston – великий формат плитки. Вироби розміром 59,6 x 180 см відносяться до лінійки продукції Highker

 

Також до серії  Ston-ker  входять колекції керамограніту з фактурой натурального каменю –  Bottega (відтінки: Acero – «сталь», Topo – сіро-коричневий, White – білий, Antracita – «антрацит», Caliza – «вапняк») і Mosa -River (відтінки: Topo – сіро-коричневий, Acero – «сталь», Caliza – «вапняк» і Grey – сірий), що випускають у форматі 120*120 см та 80*80 см.

Великоформатні оздоблювальні матеріали Highker допомагають домогтися ефекту суцільний поверхні. Це вірний союзник архітекторів і дизайнерів інтер’єрів.

Екологічні фасади з ефектом натуральних матеріалів серія Par -ker

Турбота про навколишнє середовище має велике значення для обробки сучасних фасадів. Архітектори використовують покриття з ефектом деревини або натурального каменю без необхідності фактично витрачати натуральні матеріали.

Прикладом тому можуть служити реалізовані обєкти з матеріалами фабрики Porcelanosa серіїї керамічного паркету Par-Ker –колекції Oxford, Forest та Manhhatan. Цей матеріал одночасно передає теплоту і затишок деревини і забезпечує функціональні властивості кераміки: довговічність і стійкість до кліматичних чинників.

Крім того, настінні покриття та будівельні системи вносять свій внесок в енергозбереження, покращують звукоізоляцію і практично не вимагають спеціального догляду.