Urbatek  доповнює асортимент  XTONE  новою колекцією, натхненної класичним  мармуром . У колекції, що отримала назву  Viola , компанія удосконалила зовнішній вигляд і розширила можливості використання мінеральної композиту, представивши більш  натуральні і неймовірно реалістичні вироби , які ідеально імітують  гладкість і прожилки оригінального мармуру калакатта .

Створена в двох відтінках (Rossé і Blue) і  відрізняється різноманітною графікоюViola  може використовуватися в якості підлогового покриття, облицювальної плитки або стільниці з обробкою Polished (полірування) і Silk (шовк).

Вишуканість без надмірностей

Серія  Viola Rossé  ідеально виглядає в інтер’єрах з елементами вишуканості без барокових надмірностей,  наповнюючи простір світлом і створюючи ефект простору в таких кімнатах, як вітальня , спальня і ванна кімната

Чітко окреслені  прожилки бордового кольору  займають всю поверхню і підкреслюють неокласичний стиль кожної плитки. Завдяки  великому формату і міцності  ця колекція ідеально підходить для  облицювання стін  (120 см x 250 см / 150 см x 300 см) і створення  стільниць з ефектом нескінченної поверхні  (154 см x 328 см), які поєднуються з основним покриттям підлоги, візуально об’єднуючи простір з іншою частиною будинку. Urbatek  пропонує можливість комбінувати цей новий відтінок XTONE з іншими варіантами обробки з асортименту, такими як  Ewood Wengue .

Яскрава оздоблення і розмиті мазки  на поверхні перетворюють  Viola Blue  в одну з найвидатніших колекцій цієї нової лінії. Сірі прожилки, що розходяться по всій поверхні , перетворюють плитку, представлену в форматі підлогового покриття (120 см x 120 см) і настінної плитки (120 см x 250 см), в даний предмет декору.

XTone Viola Blue Полірований 120 см х 120 см Urbatek Porcelanosa

Viola Blue Polished (полірування) 120 см x 120 см

Крім того,  горизонтально орієнтований графічний малюнок відмінно виглядає в будь-якому інтер’єрі  завдяки мінімальній товщині виробів (6 мм для підлогового і настінного покриття і 12 мм для стільниць) і персоналізіруемому дизайну, при якому  підлоги і стіни немов стають великим полотном художника , а  білий і синій  обрані в якості основних кольорів.