Porcelanosa  повертається до використовуваних протягом багатьох століть камінню в своїх нових колекціях підлогового  і  настінного покриття .  Натхненна  вапняком, сланцем і піщаником,  продукція компанії з’єднує красу і самобутність цих гірських порід з міцністю кераміки. Ці дві якості підсилюють непідвладний часу характер, яким відрізняються дизайнерські рішення компанії. 

Бездоганна строгість каменю

Ставлячи тверезість і гармонію понад будь-яких інших аспектів, такі колекції, як Noir, Fossil і Hermitage, дозволяють створювати просторі, безмежні простори завдяки  натуральній обробці і сірувато-бежевим відтінкам.

Нейтральна поверхню цієї плитки ідеально виглядає в індустріальній і скандинавських інтер’єрах на тлі  мінімалістського декору і однорідної кольорової палітри . Прикладом тому служить колекція Noir, гладка поверхня і тонкі прожилки якої підсилюють освітлення в таких приміщеннях, як вітальні і ванні кімнати; колекція представлена в чотирьох відтінках:  Silver (срібло), Acero (сталь), Topo (коричнево-сірий) і Caliza (вапняк).  Щоб підвищити декоративність інтер’єру, можна використовувати вироби з серії, обробка яких виконана з рослинними мотивами, – Spiga Noir (колоски) і Hojas Noir (листя). Листяний малюнок плитки Acero і Caliza створює імітацію густого листя на стінах, а виліплені на її поверхні гілки утворюють декоративний рельєф, який породжує ефект руху.

Імітує осадові породи поверхню Fossil відрізняється контрастними відтінками сірого гами і представлена в двох варіантах:  Silver (срібло)  y  Acero . Колекція, що має  формат 120 см x 120 см і 59,6 см x 59,6 см  для підлогового покриття і 59,6 x 150 см для настінної плитки, відрізняється хвилястими лініями і розтушовані кольором, які підкреслюють оригінальність кожної окремої плитки, перетворюючи її немов в ліпнину. Подібним ефектом володіє декоративне оздоблення  Line Fossil  – Silver (срібло) і Acero (сталь), – тонкі горизонтальні лінії якої зближуються між собою і підсилюють глибину будь-якого інтер’єру.

Імітує осадові породи і що володіє при цьому високою стійкістю до екстремальних температур, ударів, зносу і подряпин, покриття для підлоги  Hermitage  (59,6 см x 120 см) успішно поєднується з різними стилями завдяки зернистої обробці і малюнку переплітаються прожилок. Колекція представлена в відтінках  Acero (сталь), Antracita (антрацит), Caliza (вапняк), Topo (коричнево-сірий) і White (білий)  Hermitage  і допомагає створити ефект безперервного простору завдяки  необмеженої і неймовірно реалістичною графіку .