Знаменита колекція  Lounge , розроблена дизайнером Сімоне Мікеле, поповнилася новими виробами для ванних кімнат. Підвісна тумбочка довжиною 120 см і раковина довжиною 46 см відрізняються сучасним виглядом і мінімалістичним формами.

Підвісна прямокутний модуль випускається в двох кольорах: Azul Noche ( «нічний синій») і Tórtola ( «голубиний»).

Місткий ящик відмінно підходить для зберігання різних речей, а у верхній частині, поруч з раковиною, спеціально виділена велика вільна поверхня з приємною на дотик обробкою. Ще одна особливість цього предмета меблів – можливість усувати утворюються подряпини на частини структури за допомогою впливу тепла на пошкоджену ділянку.

Пропозиція для бездоганного дизайну ванної кімнати

Ідеальним доповненням до  тумбочці для ванних кімнат  Lounge  стане змішувач з тієї ж колекції. Модель відтінку Azul Noche гармонійно поєднується з будь-яким з чотирьох представлених в ній видів обробки: cromo ( «хром»), titanio ( «титан»), blanco brillo ( «білий глянець») і cobre ( «мідь»). Це ж твердження повною мірою стосується до кольору Tórtola. Комбінація прямих ліній і закруглених країв виступає головною відмітною ознакою колекції.

На тумбочці красується однойменна раковина – ключовий елемент нової композиції. Завдяки тонкому краю вона добре вписується в ансамбль, надаючи приміщенню злагоджений і гармонійний вигляд.

Аналогічний стиль характерний для дзеркала розміром 120X60 см – вірного товариша тумбочки. Непряме освітлення в нижній і верхній частинах вироби укупі з декоративною смугою на рамці стають додатковим гарантом практичного і стильного інтер’єру.

Нові продукти будуть особливо красиво виглядати в поєднанні з обробкою з натурального мармуру, наприклад Persian White від  L’Antic Colonial .