Створення колекції керамічної плитки  Porcelanosa Sochi  ознаменовано натхненням естетичності напівкоштовних каменів – агату і онікса, краса яких відтворена на глянцевому поверхні керамограніта. Плитка з цієї серії є новий погляд на можливості ультрасучасних інтер’єрів і перспективи їх оформлення.

Лінійка керамограніту SOCHI має широкий спектр застосування. Її укладають в житлових приміщеннях, готелях, ресторанах і громадських будівлях. Вона не боїться перепадів температури, підвищеної вологості та практично не дряпається. Така іспанська плитка відкриває перед дизайнерами величезні можливості по частині візуалізації і оригінального оформлення завершених інтер’єрів, виконаних в єдиному стилі. Натуральні відтінки онікса і агату, точна копія текстури яких нанесена на поверхню матеріалу, роблять приміщення просторіше і яскравіше.

Відмінні риси колекції

Колекція керамограніту Porcelanosa Sochi  з автентичної точністю передає красу натуральних каменів з характерними для них вкрапленнями і лініями. Така обробка дозволяє створити розкішний інтер’єр з елементами шику і багатства каменю, який відрізняється міцністю і надійністю.
Компанія Porcelanosa включила в лінійку SOCHI два типи плитки:

  1. Полірована слонова кістка
  2. Полірований білий

Плитка в наявності на складі в Києві, ви можете подивитися і придбати її в салоні “Міленіум Концепт” за адресою вул.Прорізна, д. 20, а також отримати інформацію по телефону (044) 279-6010 і (044) 279-6060