Індустріальний стиль, що зародився в Нью-Йорку на початку ХХ століття, перетворив старі складські та фабричні приміщення США в житлові апартаменти, а конструктивні елементи будівлі – в предмети декору. Залізні балки, цегляні стіни, високі стелі, мідні труби і дерев’яні скрині  стали частиною нової космополітичної архітектури, яка зробила периферійні промислові райони міст більш доброзичливими до людини.

Саме такий оригінальний (хоча і дещо оновлений) індустріальний стиль відчувається в цьому  нью-йоркському лофт , де текстиль нейтральних відтінків контрастує з металевими високими стільцями, дерев’яними стінами і керамічним настінним покриттям  Porcelanosa , натхненним класичним мармуром.

Кухня відкритого планування, об’єднана з вітальнею

Кухня відкритого планування, об’єднана з вітальнею, – одна з найбільш примітних зон в цих апартаментах. Дизайн цього простору виконаний в біло-бежевих тонах , а м’які крісла в вінтажному стилі і круглий скляний стіл в стилі ар-деко привертають загальну увагу. В оформленні цієї зони використаний мінеральний композит  XTONE  для створення кухонної стільниці і облицювання основної стіни.

Завдяки  стійкості до ударів, вологонепроникності, високою гігієнічності та простоті в очищенні  XTONE підвищує безпеку і розширює можливості використання кухонних меблів, відрізняючись при цьому неймовірно вишуканим виглядом. Цей матеріал,  на поверхні якого відтворені блиск і сіруваті прожилки каррарського мармуру , об’єднує в єдиній конструкції робочу зону із зоною для спілкування і підсилює освітлення вітальні.

Відкритий простір і взаємопов’язаність окремих зон в плануванні підкреслені покриттям підлоги  Boston Stone , яке візуально збільшує площу кімнат завдяки естетиці каменю і ефекту безмежності. Для правильного укладання плитки використаний  Colorstuk Cemento  від  Butech,  , що дозволило приховати міжплиткові стики і створити нескінченний підлогу.

Ванна кімната між Арктикою і США

Оформлена  в мінімалістичному стилі з використанням білого в якості основного  кольору, ванна кімната в цьому лофт візуально об’єднана з іншою частиною будинку за допомогою колекції XTONE, яка використана в якості підлогового і настінного покриття в цій зоні. Однорідність білого кольору врівноважують авангардний умивальник, аксесуари з колекції  Hotels  від  Noken  і  меблі для ванної кімнати Edge  від Gamadecor. Тумба під раковину, підвішена на стіні і має два рівні, поєднує в собі текстуру граніту і благородного дерева, поєднуючи їх створює опору кованим залізом.

В душі відчуття безперервності створено завдяки підлогового покриття  Lines Cambric Persian  White Pulido від  L’Antic Colonial.