Ми шукаємо спокій і розслаблення вдома. Noken прагне задовольнити цю потребу своїми продуктами для оснащення ванних кімнат.

Темп нашого життя змушує нас шукати спокою та розслаблення вдома. Прийшов час перетворити кожен день на спа-день у себе вдома. Ми допоможемо вам знайти час для релаксації. Домовтеся про зустріч із самим собою і замовте ванну.

Велнес-душі для спа-салону вдома: гідротерапія, хромотерапія та ароматерапія
Комбінуючи велнес-рішення в душі від Noken, ви зможете дозволити собі зануритися у відчуття, які вода викликає у вашому тілі, як усередині, так і зовні

Ми шукаємо спокій і розслаблення вдома. Noken прагне задовольнити цю потребу своїми продуктами для оснащення ванних кімнат.

Темп нашого життя змушує нас шукати спокою та розслаблення вдома. Прийшов час перетворити кожен день на спа-день у себе вдома. Ми допоможемо вам знайти час для релаксації. Домовтеся про зустріч із самим собою і замовте ванну.

Ми часто мріємо про спа-салони або курорти, куди можна втекти, щоб розслабитися. Однак щодня ми живемо в нашому домі і, зокрема, в нашій ванній кімнаті. Комфорт та інтимність “втечі” до спа-салону у власному домі цілком доступні нам, якщо ми навчимося створювати правильну атмосферу.

Ми надихаємося рухом, безперервним потоком і трансформацією води, щоб створити рішення для гідротерапії, хромотерапії та ароматерапії, використовуючи воду для поліпшення нашого самопочуття в будь-якій формі, стані та температурі.

Переваги цих Wellness-рішень охоплюють пожвавлення і відновлення енергетичних потоків, здатність вирівнювати кров’яний тиск, відновлювати сили, полегшувати біль, вирівнювати температуру тіла та емоційний стан.

Велнес-душі для спа-салону вдома: гідротерапія, хромотерапія та ароматерапія
Комбінуючи велнес-рішення в душі від Noken, ви зможете дозволити собі зануритися у відчуття, які вода викликає у вашому тілі, як усередині, так і зовні.

Різноманітність елементів і оздоблень дає змогу індивідуалізувати кожен проєкт, створюючи унікальні кімнати:

Функції: численні гідротерапевтичні комбінації, що дають змогу одночасно використовувати дощ, водоспад, туман, струмені, ручний душ і ванну. Вони поєднуються з програмами хромотерапії (Energy, Relax, Balance або Sensation) і ароматерапією. У поєднанні з душовими насадками з технологіями Noken Energy і Touch&Feel, застосовуваними в серії Wellness: квадратними, круглими, Lounge і Seasons, ваш оздоровчий момент із власного будинку буде ідеальним.
Оздоблення: ви можете налаштувати візуальну композицію оздоблення, обравши різні варіанти оздоблення в деяких моделях і надавши йому ідеального штриха за допомогою універсального оздоблення Finish Studio.
Podemos activar cuatro programas de cromoterapia: Energy, Relax, Balance o Sensation.
Можна активувати чотири програми хромотерапії: Energy, Relax, Balance або Sensation.

Ароматерапія, різноманітні аромати, що викликають сценарії та атмосфери, які приносять гармонію і спокій у наші енергетичні, психічні та фізичні центри.

Eye, призначена для стельової установки і виконана в мінімалістському стилі, не тільки тішить естетикою, а й дарує омолоджувальний і розслаблювальний ефект від прийняття душу. Її відмітною особливістю є хромотерапія, яка надає душовому процесу більш високий рівень.
Максимальне розслаблення: душові лійки з технологією Noken Energy
Система Noken Energy створює атмосферу релаксації завдяки м’якому впливу мікрокрапель. Кожна форсунка має не один, а п’ять дрібних отворів, які розділяють струмінь на мікрокраплі. Це створює нове, набагато більш обволікаюче і розслаблююче відчуття, що дає змогу вам насолоджуватися спа-процедурами вдома, відновлюючи сили тіла і духу.

Ця технологія також використовується в ручних душах. Нові ручні душі мають усі переваги системи Noken Energy з функцією “дощ”. На додаток до масажу і струменя, що доповнюють задоволення від прийняття душу, він також оснащений системою очищення сосків.

Крім розслаблювальних якостей, душові лійки Noken Energy також вирізняються своєю практичністю:

Мікрокраплі: ці душові насадки створять розслаблюючу атмосферу завдяки мікрокраплям. Річ у тім, що вона має набагато більше форсунок, завдяки яким вода падає у вигляді дрібних і легких крапель, немов пір’їнки на шкіру. Це робить прийняття душу набагато приємнішим.
Тихіше: цей розслабляючий і безшумний душ пестить кожну частинку вашого тіла, щоб ви могли насолоджуватися унікальними спа-процедурами, не виходячи з дому. Вода безшумно витікає з форсунок і м’яко падає, видаючи набагато менше шуму, ніж звичайний душ. Ідеально підходить для того, щоб розслабитися і відпустити себе.
Менше бризок: вода м’яко падає на шкіру, створюючи менше бризок, що дуже корисно для підтримки чистоти у ванній кімнаті.
Легко чистити: силіконові соски дуже легко чистити і видаляти накип.