З приходом літа тераси і відкриті майданчики біля будинку стають улюбленим  місцем для зустрічі з друзями і відпочинку . Тим часом для повноцінного догляду за цими зонами недостатньо просто накрити або прибрати меблі, світильники, декоративні елементи і рослини на час холодів.

На відміну від декоративних предметів, сад і тераса  піддаються впливу різкої зміни температур, проливних дощів і вітру круглий рік .Тому одним з найбезпечніших і бажаних рішень для їх захисту від погодних явищ є використання високоякісних матеріалів для зовнішнього застосування, які відповідають  3 найважливішим критеріям : відповідають загальному стилю інтер’єру, підходять до місцевих кліматичних умов і відрізняються дуже високою стійкістю до несприятливих факторів.

Компанія  Urbatek , що входить в групу  PORCELANOSA Group  і спеціалізується на великоформатному керамограните для зовнішнього застосування, пропонує для цих цілей одні зі своїх кращих колекцій. Матеріали Urbatek гарантують  міцність, довговічність і непідвладний часу дизайн  для комфортного відпочинку на свіжому повітрі.

XTONE, несокрушимый герой

Підлогове покриття  з керамогранита для терас позиціонується як одне з найбільш популярних рішень  завдяки різноманітним переваг , які несе з собою його використання. Завдяки асептическим властивостям 100% мінеральний композит  XTONE  з низькою пористістю є ідеальним матеріалом для забезпечення гігієни приміщень. З іншого боку, саме завдяки його високій водонепроникності,  стійкості до дії ультрафіолетових променів  і морозу , цей оздоблювальний матеріал визнаний професіоналами в галузі оптимальним як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Ще один аргумент на користь XTONE полягає в тому, що завдяки простоті в очищенні і догляді можна підтримувати  акуратний і чистий вид тераси та саду з мінімальними зусиллями протягом всього року .

У  колекції  Bottega  від XTONE  природний відтінок цементу поєднується з  міцністю керамограніта . Сіра, елегантна, що відрізняється індустріальним стилем і можливістю застосування технології Antislip для запобігання ковзання навіть у вологих умовах, великоформатна плитка цієї серії Urbatek створює візуальний ефект безперервності простору.

Нестаріюча нейтральність з Stuc

Використовуючи піщаник в якості відправної точки, колекція Stuc пропонує нову інтерпретацію саду і тераси з допомогою широкої палітри нейтральних відтінків, які складають  універсальний, теплий і непідвладний часу дизайн . Об’ємний рельєф і фактурна обробка роблять поверхню цієї плитки  нековзною , запобігаючи нещасні випадки.