Результатом інноваційних розробок в області дизайну стали матеріали, здатні наділити інтер’єри витонченістю і елітним виглядом, що не втрачаючи при цьому міцності і практичності – якостей, таких важливих для будь-якого магазину.

Об’єднання  PORCELANOSA Grupo  представляє найвидатніші елементи і дизайнерські рішення своїх компаній, щоб ознайомити клієнтів з тенденціями 2018 року. Ця продукція призначена для реалізації оригінальних, сучасних і практичних проектів.

Керамограніт під МАРМУР як центральний елемент інтер’єру

 Інноваційна діяльність компанії  Urbatek  подарувала нам  тонкий керамограніт XLight  Premium – елітний облицювальний матеріал з необмеженим декоративним потенціалом. Плитка великого формату (розміром 120×250 см і товщиною 6 мм) виробляє візуальний ефект безперервності обробки і дивного простору, адже кордону і сполучні шви немов розчиняються. Цей керамограніт використаний в VIP-залі аеропорту Манісес (Валенсія), різних офісах банку Cajamar і більшості готелів мережі Catalonia в Барселоні.

Це опис можна застосувати і до моделей підлогових покриттів. Вироби, розраховані на високе навантаження, об’єднують в собі елегантність і витонченість мармуру з довговічністю кераміки. Наприклад, моделі XLight Kala White, XLight Lush White і XLight Savage Dark розміром 100×100 см і товщиною 9 мм допоможуть урізноманітнити інтер’єри громадських приміщень елітними нотками  керамограніта під мармур .