Як створити декор ванної кімнати в тропічному стилі, призначений для релаксації
Тропічний стиль характеризується свіжістю, яскравістю і зв’язком із природою.

Щоб перетворити ванну кімнату на тропічний оазис, необхідно поєднувати природні елементи з функціональним і естетично привабливим дизайном. Ось кілька порад, як цього домогтися:

Тропічні рослини
Для ванної кімнати в тропічному стилі дуже важливі рослини.

Такі рослини, як папороті, пальми або орхідеї, не тільки покращують якість повітря, а й надають приміщенню живий і зелений відтінок.

Відновлювальні ванни
Незамінними предметами для догляду за гостями є ванни, такі як Soleil Round із системою Noken Care. Ідеально підходить для того, щоб побалувати себе, розслабитися та відпочити.

Ця система відновлює та захищає нашу шкіру за допомогою оздоровчої процедури з кисневими мікропухирцями, яка пропонує безпрецедентні відчуття у ванні. Завдяки збагаченню води киснем досягається 100% чистота води без добавок, що чинить оптимальний вплив на оксигенацію, регенерацію та зволоження шкіри.

Меблі та дерев’яні елементи
Дерево – незамінний матеріал у тропічному дизайні ванної кімнати.

Дерев’яні елементи і меблі, як-от шафи, полиці й табурети, додають теплоти і сільського стилю, який чудово контрастує з пишною рослинністю.

Звичайно, завжди рекомендується вибирати вологостійкі породи дерева, такі як тик або бамбук.

Текстури і кольори для ванної кімнати в тропічному стилі
Для того щоб ванна кімната передавала відчуття тропіків, необхідне поєднання текстур і кольорів. Ось кілька поєднань, які надихнуть вас:

Земляні та зелені кольори
Земляні кольори, такі як бежевий і коричневий, у поєднанні із зеленими відтінками відтворюють атмосферу тропічного лісу. Використовуйте ці кольори на стінах і в аксесуарах, щоб створити затишну і природну атмосферу.

Якщо додати до цього відтінок блакитного неба, як на картинці вище, результат буде більш ніж вишуканим. Можливість насолоджуватися бризом і зірками під час купання – винятковий плюс для найвимогливіших гостей.

Текстиль і натуральні матеріали
Використання текстилю, такого як льон і бавовна, а також натуральних матеріалів, таких як бамбук і ротанг, привносить у ванну кімнату текстуру і тепло. Їх можна використовувати для рушників, штор і килимків.

Оздоблення каменем і деревом
Оздоблення з каменю і дерева, як на підлозі, так і на стінах, надає сільський і природний відтінок, який є ключовим для тропічного стилю.

Облицюйте стіну натуральним каменем, наприклад мармуром, у світлих відтінках зеленого, щоб створити яскраву фокусну точку.

Натхнення для ванних кімнат у тропічному стилі з Noken
Крім усього перерахованого вище, ми пропонуємо широкий спектр рішень для створення ванної кімнати мрії в тропічному стилі. Від дизайнерських меблів до раковин і аксесуарів – кожен предмет покликаний привнести функціональність і естетику в найвимогливіші приміщення.

Душі на відкритому повітрі
У рамках тенденції інтеграції відкритих просторів у дизайн інтер’єру наші душові кабіни на відкритому повітрі вирізняються своєю приємною естетикою і функціональністю. Вони ідеально підходять для готелів, які бажають запропонувати унікальний досвід купання, пов’язаний із природою.

Translated with DeepL.com (free version)