На дворі літо, а разом з ним прийшов час робити домашній ремонт. Хороша суха погода, довгий світловий день і відпустку дозволяють  по-новому поглянути на домашній інтер’єр  , щоб виправити можливі недоліки, які обмежують його функціональність.

Строгий карантин, на якому знаходилися такі країни, як Італія, Англія і Іспанія, щоб приборкати поширення Covid-19, зажадав поглянути на домашній інтер’єр з точки зору нових потреб і вимог до дизайну. Тенденцією стало  розширювати площі загальних зон, посилювати природне освітлення і вентиляцію інтер’єрів, використовувати перехресну вентиляцію  для поновлення повітря в будинку, підкреслювати світло в інтер’єрі за допомогою реалістичних керамічних колекцій, а також створювати універсальні інтер’єри з поділом на зони для роботи і відпочинку.

Облицювання стін  текстурной керамічною плиткою  для створення світлої вітальні

Колекція, яка допоможе створити відчуття простору і посилити природне освітлення  у вітальні, – це настінне покриття  Capri  і варіант з декоративною обробкою  Capri Leneal . Ця лінійка керамічної плитки характеризується текстурою натурального каменю, а рельєфна обробка надає інтер’єру більшу динамічність завдяки вишуканим тонким лініях. Це настінне покриття ідеально поєднується з керамічним паркетом Par-ker® завдяки рустикального і зістареної вигляду.

Рельєфний керамограніт для сучасних ванних кімнат

Відокремлена від центральних зон домашнього інтер’єру, ванна кімната являє собою  своєрідний острівець,  де можна сховатися і відключитися від усього, що відбувається за його межами.

Створити атмосферу велнес, наповнену комфортом і відчуттям блаженства, вам допоможе  Berna Acero  (HIGHKER® ) або варіант з декоративною обробкою  Stripe Berna , представлений у відтінку  Acero , які  підвищать довговічність інтер’єру  завдяки високим технічним характеристикам і стійкості до несприятливих наслідків.

Для оформлення  ванної кімнати в мінімалістичному і космополітичним стилі  пропонуємо використовувати настінне покриття  Marmi China  y  Spiga Marmi China  з асортименту  The White Collection  від Porcelanosa. Завдяки текстурі поверхні з різноманітними відтінками білого кольору ця керамічна плитка дозволяє створювати комфортні і гармонійні інтер’єри.