Надзвичайна ситуація в області охорони здоров’я в зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції і строгий карантин, який тривав в Іспанії майже до кінця червня, змусили по-новому поглянути на  дизайн домашніх інтер’єрів з точки зору нових вимог до їх функціональності. . Одне з них полягає в посиленні природного освітлення приміщень за рахунок дизайну, що об’єднує інтер’єр з екстер’єром. Ще одна зміна, яке зазнають інтер’єри в епоху після Covid-19, полягає в тому, щоб  перетворити кімнати в багатофункціональні простору  , в яких повітрообмін здійснюється за допомогою перехресних вентиляційних систем, а також з’єднати внутрішні приміщення з зовнішніми зонами, такими як тераса, балкон і  басейн, За рахунок відкритого планування і безперервного дизайну.

У цих нових обставинах  тераса знову завоювала популярність, а її наявність стало пріоритетним критерієм при покупці нового житла. . Про це говорять результати останнього дослідження, опублікованого порталом нерухомості Fotocasa, згідно з якими люди шукають будинку і квартири з балконом, терасою або садом  на 40% частіше в порівнянні з початком карантину. .

Ця зростаюча тенденція демонструє важливість таких зон для комфорту і безпеки людини, а також розкриває роль  будівельних матеріалів  при плануванні дизайнерського проекту.

При плануванні і виконанні будівельних робіт важливо мати на увазі, яким чином буде використовуватися кожна з зон квартири або будинку. Тому  PORCELANOSA Grupo  пропонує вам різноманітні варіанти  підлогового покриття для оформлення тераси в природному стилі,  яке дозволить вам візуально розширити межі тераси, зробити її більш стійкою до несприятливих впливів, а також подбати про навколишнє середовище завдяки екологічності та  еко-ефективності  матеріалів.

Дерев’яні підлоги для відкритої тераси

За останні кілька років дерев’яні підлоги стали одним з найпопулярніших рішень для створення в будинку теплої атмосфери, яка робить будь-який простір затишним. Виходячи з цього PORCELANOSA Grupo розробила  PAR-KER® , керамічний паркет , який поєднує в собі м’якість натурального дерева і технічні властивості кераміки.

В асортимент PAR-KER® входить  Forest Cognac , поверхня якого відтворює малюнок і контрасти вишневого дерева і відрізняється  високою стійкістю до екстремальних температур, ударів, зносу і подряпин , завдяки чому зберігає первозданний вигляд набагато довше.

Крім того, колекція має протівоскользящімі властивостями, а склад, що включає 95% перероблених матеріалів, сприяє захисту навколишнього середовища.

ЛІСНИЙ КОГНАК

Колекція представлена в  форматах  14,3 см х 90 см і 22 см х 90 см  зі стандартною обробкою поверхні і 14,3 см х 90 см з  протиковзкою обробкою .