Lounge Fluid: у формі води
Натхненний водою, цей змішувач поєднує в собі прямі та звивисті лінії, створюючи естетику, яка зберігається з плином часу. Lounge Fluid являє собою еволюцію першого змішувача Lounge, інтегруючись в сучасну і майбутню обстановку. За словами Мікелі, цей змішувач “здатний інтегруватися в тисячу можливих місць, втративши лік часу”. Сутність Lounge, більш жива, ніж будь-коли.

Swan: елегантність і стійкість
Лауреат премій IF Design Award 2024 і RedDot 2024, Swan вирізняється не тільки своїм дизайном, а й прагненням до екологічності. Технологія WaterForest, що включає систему контролю витрати води Noken Eco-Flow і систему холодного відкривання Noken Eco-Start, гарантує значне зниження витрати води без шкоди для комфорту. Представлена в хромованому і чорному матовому оздобленні, модель Swan – ідеальний вибір для тих, хто шукає баланс між естетикою, функціональністю і дбайливим ставленням до навколишнього середовища.

Lignage: класика, яка ніколи не вмирає
Lignage поєднує в собі елегантність і вишуканість, повертаючи нас у 1920-ті роки з їхньою стриманою розкішшю і простими формами. Тонкий і вишуканий змішувач, здатний привнести урочисту атмосферу у ванну кімнату.

Під девізом “Нові традиції” Lignage пропонує оновлену класичну естетику, яка адаптується до різних типів ванних кімнат. Вона була відзначена премією iF Design Award 2019 і Delta Selection на ADI Awards 2020.

Oxo: теплий та органічний мінімалізм
Oxo – це змішувач, що поєднує в собі чистий дизайн і теплий мінімалізм, створює затишну та комфортну атмосферу у ванній кімнаті й водночас футуристичний.

Відзначений нагородами Green Good Design, Red Dot 2022 і iF Design Award 2020, він вирізняється простотою і чесністю форм, а також орієнтований на екологічність.

Round: більше універсальності та більше можливостей для індивідуального вибору
Колекція Round доступна в хромованому, матовому чорному, матовому золотом, матовому титановому і матовому мідному кольорах і підходить до будь-якого стилю ванної кімнати, від індустріального до сучасного. Система холодного відкривання і обмежувач витрати води максимум до 5 літрів на хвилину забезпечують ефективне використання води без шкоди для стилю. Авангард з екологічною душею.