Porcelanosa  продовжує розвиватися разом з інноваціями в області кераміки. Інвестиції в нові технології і автоматизацію виробничих процесів дозволили довести до досконалості зовнішній вигляд і якість керамічних виробів за рахунок  більш природною і реалістичною обробки . Ці дві якості характеризують естетику  Bottega , колекції великоформатної кераміки, що входить в лінійку Premium від  HIGH-KER , і призначеної спеціально для проектів в житловому, готельному, а також секторі роздрібної торгівлі.

Художнє вимір цементу

Ця багатоцільова колекція, натхненна колірними переливами цементу і різноманітністю його текстур,  може бути використана в якості покриття для підлоги і стін у всіх своїх форматах  завдяки безперервному дизайну і непомітним стиках.

Bottega  позбавляє від відчуття нібито обрізаного простору в кожному зі своїх п’яти відтінків: Acero, Antracita, Caliza, Topo і White. Ознайомитися з цією серією можна в  великому онлайн-каталозі .

Вироби цієї колекції ідеально підходять для великоформатних проектів, таких як  рестораниофіси , магазини і  готелі , завдяки своїм  високим технічним характеристикам  і стилістичної цілісності. Стійкість до високих температур, ударів, впливів хімічних речовин і подряпин, а також особлива міцність, характерна для  Bottega , розширюють можливості проектів і надають їм ще більше престижності, коли використовуються декоративні вироби  Spiga Bottega .

Ідеальне настінне покриття для готелів та ресторанів

Spiga Bottega  – це  декоративна настінна плитка , яка надає  стінам більше легкості  завдяки своїм ніжним лініях, що імітує малюнок колосків, і структурам, що наповнює приміщення світлом. Цю колекцію можна поєднувати з такими декоративними елементами, як  меблі в вінтажному стилі, підвісні лампи Едісона , прямокутні дзеркала і оксамитові крісла.