Компанія  L’Antic Colonial що входить до групи  PORCELANOSA Grupo  дала нове життя склу, представивши мозаїчну плитку  Boulder,  в якій дизайн і екологічність йдуть рука об руку.

Поверхня плитки, виконана в формі  дрібних галькових каменів , грає зі світлотінню скла, надаючи стінам і полам більш невимушений вигляд. Мозаїчна плитка  Boulder  із закріплених на сітці шматочків скла може використовуватися в якості підлогового або настінного покриття , перетворюючи інтер’єри або зовнішні зони в свого роду природний риф.

Представлена в форматі 30,5 см х 30,5 см і шести колірних відтінках –  Black, Negro Marquina, White, Beige, Grey і Carrara , – ця серія підвищує зносостійкість і гармонію кольору в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати або зони біля басейну. Інші кольори ви можете подивитися на сайті L’Antic Colonial

Володіючи білявими прожилками і матовою поверхнею,  Boulder  дозволяє створювати нескінченні комбінації, ідеально підходить в  інтер’єрах, оформлених в стилі рустик або дзен . Характерні для цих стилів стримані кольори, меблі з прямими лініями і приглушене освітлення дозволяють відволіктися від повсякденної суєти і возз’єднатися з природою.