Noken  зустрічає 2021 рік, представляючи нову колекцію для ванних кімнат, в якій традиції і авангард поєднуються з натуральної обробкою. В рамках колекції  Finish Studio  входить до групи  PORCELANOSA Grupo  компанія представляє  інноваційну обробку для ванн, раковин, унітазів, змішувачів, аксесуарів і душових піддонів , перетворюючи їх на справжні художні твори. «Інновації, турботливий вибір матеріалів і виробничий процес, відповідний найсуворішим вимогам, дозволяють створювати  вироби натуральних і яскравих відтінків з приємною на дотик поверхнею і унікальними характеристиками », – розповідають про нову колекцію в Noken.

Персоналізіруемие ванни і душові піддони

За допомогою  Finish Studio  ванну  можна перетворити на справжню ікону дизайну. Оздоблення, що наноситься на зовнішню поверхню ванни вручну, може мати  будь-який колір з таблиці RAL, а також металеві відтінки, такі як матовий титан, золото і мідь

Персоналізований дизайн  можна доповнити авторськими моделями змішувачів, наприклад  Vitae , розробленим архітектором  Захой Хадід , чи змішувачами геометричних форм з колекції  Lounge ,  , вишукані лінії якої облагороджують строгість форми.

Оздоблення, призначена для  душових піддонів Slate , імітує камінь і дерево, облагороджуючи ванну кімнату в цілому і посилюючи освітлення цієї зони. 

дизайнерські унітази

Кольорова обробка  Finish Studio  робить  унітази  з колекцій  Essence-CLoungeAcro Compact  і  Arquitect  більш привабливими. Асортимент обробки включає такі відтінки, як  ніжно-фіолетовий, бежева пастель, бірюзово-зелений, блакитний океан , синій захід, синій кобальт, крокодиловий зелений, канарковий жовтий, пісочно-бежевий, чорний, як смола, сірий фьюжн, перлинно-сірий, матовий сірий , матовий чорний і матовий білий.

Вишукані круглі раковини

Серія  Slender  також може бути представлена з обробкою  Finish Studi o, що наноситься за використанням ручної технології, в таких відтінках, як  Deep Concrete (глибокий бетон), Dark Concrete (темний бетон), Limestone Concrete (вапняковий бетон), Steel Concrete (сталевий бетон) , Gold (золото) і Copper (мідь) .Завдяки цій обробці раковини округлої форми і з тонким краєм набувають більш вишуканий вигляд.

Змішувачі, лійки для душу та аксесуари яскравих кольорів

Змішувачі Noken і аксесуари для ванної кімнати також слідують сучасним колірним тенденціям, які відбиті в обробці преміум-класу  Finish Studio  і матеріалі Inox. Спеціальне покриття змішувачів для ванної кімнати та кухні , насадок для душу, аксесуарів і фурнітури виконано в матовому чорному і глянсовому білому кольорах, а також в таких металевих відтінках, як золото, титан, текстурований титан, мідь і текстуроване мідь, перетворюючи інтер’єр ванної кімнати в художній твір.