Турбота про шкіру дуже важлива. Особливо влітку, коли вплив  сонячних променів, високих температур, хлору  в  басейні  або морський селітри може подразнювати шкіру і прискорювати її старіння.

Щоб повернути назад вплив цих факторів і  зупинити зневоднення е, компанія  Noken , виробник  сантехніки і меблів для ванних  з групи  PORCELANOSA Grupo , досліджувала користь водних процедур для організму і сконцентрувала поживні властивості води в Noken Care, оздоровчої системі, яка  наповнює шкіру енергією за допомогою кисневих мікропухирців .

Рішення без хімічних добавок для відновлення шкірного балансу

Нове технологічне рішення подарує вам  гарне самопочуття  і може бути використано в таких ваннах, як  TonoLiemSP One XL, Minimal XL або Soleil . «Ми збагатили воду киснем, щоб отримати 100% чистий розчин без хімічних добавок, який  активує клітинний метаболізм і зволожує шкіру  при прийнятті 20-хвилинних ванн. Нова система  підвищує рівень колагену в організмі  і замінює мертві клітини новими », – розповідають в компанії Noken.

Noken Care  розгладжує зморшки за рахунок  серотоніну, утвореного під впливом повітряних бульбашок , що, в свою чергу, підвищує  гладкість і сяйво шкіри

Підвищення рівня цього нейромедіатора в організмі призводить до рівноваги і  покращує час сну і когнітивні функції людини. « У Noken ми ставимо комфорт людей понад естетики  завдяки інноваційним, екологічним та ефективних рішень. Прикладом тому служить це технологічне рішення, завдяки якому такі  повсякденні дії, як прийом ванни, перетворюються в чуттєвий ритуал, який запрошує нас приділити увагу своєму тілу, відпочити і подбати про себе, щоб наповнитися оновленої енергією », – підкреслюють представники компанії.