Вісім входять до міжнародної групи PORCELANOSA Grupo компаній розвивають екологічно стійку модель виробництва, засновану на енергетичну ефективність, повторному використанні матеріалів і екодизайну.

В рамках програми  Eco Conscious  PORCELANOSA Grupo робить акцент на оптимізації енергоресурсів і управлінні відходами. Програма об’єднує деякі з екологічних заходів з розвитку більш відповідального споживання за допомогою  переробки відходів , , екологічно стійкого управління   водними ресурсами,  скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу , а також  раціонального споживання електроенергії . Саме ці програмні лінії визначають екологічну політику групи, спрямовану на розвиток кругової економіки, в основі якої лежать три принципи: скорочення, переробка і повторне використання сировинних матеріалів.

Виробництво за принципом «нульових відходів»

Krion пропонує альтернативу існуючій моделі планового старіння – душові піддони, стільниці

для ванної кімнати і раковин  KRION SHELL. ™. Склад цих виробів включає 5% перероблених матеріалів, що зменшує вплив виробництва на навколишнє середовище за рахунок повторного використання природних ресурсів. В якості ще одного прикладу екологічної стійкості можна привести  Krion ECOCYCLE®,  інноваційний метод виробництва, який дозволяє повторно використовувати відходи, отримані в результаті інших виробничих процесів, при виготовленні нових виробів.

Gamadecor   робить ставку на повторне використання матеріалів для виготовлення кухонних меблів. «Склад деревостружкових плит наших кухонь включає 72% перероблених матеріалів. З них 49% надходить з кругової економіки, а 23% припадає на відходи (побічні продукти) пилорами », – розповідають в Gamadecor. Ці заходи, прийняті компанією, що спеціалізується на виробництві кухонних меблів,  дозволяють уникнути непотрібної вирубки понад 4117 дерев на рік: стільки дерев здатні абсорбувати 156 000 тон вуглекислого газу, що еквівалентно об’єму викидів в атмосферу понад 500 авіарейсів між Мадридом і Нью-Йорком.

Компанія  Butech , в свою чергу,  спроектувала нові  вирівнюють хрестики для укладання плитки шириною 5 мм,  що виготовляються з переробленого поліаміду і є 100% екологічно стійкої продукцією. Крім того, компанія розробила  R-Eco , добавку для цементують матеріалів, яка містить  250 грамів 100% переробленого пластику, що еквівалентно 50 пластиковим пакетам.