Квартира 140 м2 в будинку сталінської епохи в посольському кварталі столиці України, Києві, у сучасному європейському стилі, орієнтована на дипломатичних представників з сім’ями. Господарська спальня з гардеробом та санвузлом, 2 спальні (дитяча і кабінет або 2 дитячі). В квартирі 3 санвузли, підсобне приміщення, балкон, тераса 17 м2, кухня і велика вітальня.
Для кухні і великий вітальні використовували керамограніт колекції Heritage в кольорі Cognac від фабрики Porcelanosa, в форматі 80 * 80, який нагадує художній паркет.
У гостьовому санвузлі на підлогу обрано плитка колекції Samoa Antracita серії Stonker від фабрики Porcelanosa, яка імітує натуральний камінь, для стіни була використана плитка Capri в білому кольорі Bone в форматі 45 * 120см.
У санвузлі біля великої спальні для підлоги використовували плитку колекція Dover в кольорі Acero, в форматі 59,6 * 59,6 см, а для стіни цієї ж колекції тільки в кольорі по світліше — Caliza в форматі 31,60 * 90см. Ідеальний акцент цього санвузла це стіни душової кабіни, в якій дизайнеру Олена Котова вдалость реалізувати головну свою ідею! Комбінація 4 кольори — колекції Oxford в форматі 14,3 * 90 см-Cognac, Acero, Silver, Antracita -дуже цікаве рішення!
Atelier M2 — це інвестиції в нерухомість з гарантованою високою рентабельністю і повним циклом будь-яких операцій з комерційною і житловою нерухомістю «під ключ» в Києві.
Компанія знає все про нерухомість в українських реаліях. Чудово розуміють, з якими складнощами доводиться стикатися бажаючим інвестувати, продати, купити, здати або орендувати нерухомість.
Сайт компанії https://atelierm2.com.ua/
Дизайн Олена Котова