Іспанське Різдво

Дизайнери  та архітектори відвідали презентацію в салон Міленіум Концепт, та дізнались яку стратегію вибрала фабрика Porcelanosa, або як бути законодавцем моди в керамічному світі!  Зустрілися з представником фабрики Ігор Писко, дізнались з першоджерел про новинки 2018 та побачили вже готові зразки в салоні Міленіум Концепт. Фактури стають ще складнішими та неповторними– наприклад коллекція Bottega, Marbella та Milano. На презентації ми   познайомились з новими колекціями Malaga і Sevilla — виконані в дизайні традиційної майоліки. Формат декоративної плитки — 20х31,6 см, при цьому кожна плитка візуально розділена на квадратики або прямокутники. Поверхня — глянцева, нерівномірна, колірна гамма включає в себе трендові відтінки рожевого, зеленого, блакитного, бежевого і синього кольорів.
В цей вечір відбулась презентація проекта від дизайн студії «Sisters — design bureau»
Спікер: Олена Костенко

«Легкий подих середземноморського вітру»
Дизайн-проект приватного будинку для молодої, активної, творчої родини від талановитого дизайнера Олена Костенко, студія «Sisters — design bureau», використані в проекті матеріали фабрики Porcelanosa. Детальніше про проект Ви можете дізнатись вже завтра!! Зарпошуємо Вас на презентацію в Миллениум Концепт

Зустрілись з переможцями конкурсу «25 перших» що відвідали в цьому році фабрики Porcelanosa та сонячну Іспанію, приємні спогади не відпускали нас!

Гостей очікував сюрприз від шанувальників бренду Porcelanosa – жгуче іспанське фламенко.