Щоб гармонійно організувати простір ванної кімнати і візуально  збільшити її площу , компанія  Krion  з групи  PORCELANOSA Grupo  розробила  Smart , меблі для ванної кімнати, яку можна комбінувати з лінійками  Krion® Shell  і  Krion® Solid .

Персоналізований дизайн і більше місця для зберігання

Виготовлений з  натурального дерева  та володіє легкою конструкцією, яка немов повисає в повітрі, цей  шафа з 1, 2 і 4 знімними ящиками відрізняється великою місткістю, м’яко закривається і економить місце для сифона.

Різні комбінації колекції  Smart , представленої в п’яти колірних відтінках –  Roble Ceniza (дубова зола), Deep Blue (темно-синій), Beige (бежевий)Roble Taupé (сіро-коричневий дуб)  і, новинкою цього року, Blanco (білий) – дозволяють створювати повністю персоналізовану ванну кімнату, що відрізняється безпекою і гігієнічністю, з обробкою під дерево і лакованої поверхнею.

Ця  мінімалістичний колекція відкриває перед дизайнерами нескінченні можливості декору , завдяки своїй універсальності і можливості створювати різноманітні комбінації зі стільницями  Spirit, Smart, One  і  Kole , пропонуючи персоналізовані рішення з швидкою установкою і зручністю в обслуговуванні.

Естетика і функціональність  для сучасної ванної кімнати.