Компанія  Urbatek  (група PORCELANOSA Grupo) удосконалює зовнішній вигляд і розширює можливості використання мінеральної композиту  XTONE  в  нових готових рішеннях, призначених для виготовлення дизайнерських меблів.

Нова естетика матеріалу розширює можливості персоналізації ( Make it your own ) за рахунок  більш природною обробки , яка відтворює яскравість і текстуру  мармуру, дерева, каменю  та будівельних матеріалів, таких як  цемент і метал.  «Наша еволюція не має кордонів, тому що  ми прагнемо розширити асортимент XTONE за рахунок створення нових концепцій дизайну, які покликані збагатити простір за рахунок неподвластности плину часу і ексклюзивності  наших колекцій», – відзначають в Urbatek.

Столи, душові піддони, ванни і раковини  – ось деякі з виробів, які XTONE удосконалює за допомогою нових, більш міцних, гігієнічних і екологічних комбінацій.

Елегантність столів XTONE

Універсальні і створені відповідно до індивідуальних потреб користувачів, нові столи XTONE мають найрізноманітніші формати: від до лассіческіх геометричних з керамічної стільницею  ( Whole Ceramic ), до більш сучасних алюмінієвих  конструкцій  ( Steel Ceramic ).

Серія  Whole Ceramic , що складається з  п’яти колекцій , включає в себе  столи для інтер’єру та зовнішніх зон , а підхід  Mix & Match дозволяє вибрати  ніжки з трьох різних сімейств : квадратних, стрелообразних і прямокутних.

У серії представлені п’ять різних варіантів поверхні: XTC, XTS, XTR, XTF і XTO  – з  натуральної, полірований й і сатинованій обробкою, а висота ніжок складає  75 см.

Столи XTONE з цієї лінійки мають алюмінієві ніжки і різноманітний дизайн, утворюючи дві колекції:

  • XTA  відрізняється  пластичним зовнішнім виглядом  і закругленими краями. Структура з регульованою висотою і хромованою обробкою підтримує стільницю прямокутної або круглої форми. 
  • XTL  –  стіл  з міцною структурою з екструдованого алюмінію, на якій встановлена вбудована стільниця, зовні створюючи єдине ціле.

ванни XTONE

Ванни XTONE відрізняються рівною поверхнею і ергономічним дизайном. Ванну XPF з асортименту XTONE відрізняють  елегантні прямі лінії і ексклюзивний дизайн .

умивальники XTONE

Нові умивальники XTONE підкреслюють  мінімалізм дизайну, в якому меблі та сантехніка інтегруються в простір , утворюючи з ним єдине ціле.

Завдяки величезній різноманітності розмірів, форм, графіки і колірних відтінків, ці моделі відмінно виглядають в будь-якій ванній кімнаті завдяки концепції  Deep & Flat .

Серія  Deep  направляє воду в прямокутний отвір, а  Flat  має плоску, легко доступну поверхню.