Група компаній Porcelanosa Grupo закінчує підготовку щорічної виставки, яка пройде з 27 по 31 січня у власному виставковому залі в Вільяреалі (Іспанія).

У минулому році на виставці зібралося понад 12 000 чоловік, в цьому році очікується, що кількість відвідувачів буде ще вище.

PORCELANOSA Grupo вже визначила стратегію і нові колекції, які будуть представлені в рамках  XXVII Міжнародної виставки глобальної архітектури та дизайну інтер’єру . Вибравши екологічність продукції і комплексний дизайн в якості основних напрямків,  вісім брендів цієї багатонаціональної компанії  представлять новинки  для підлоги  і  настінного плитки , меблів і матеріалів для кухні та ванної кімнати, екологічно безпечних матеріалів і будівельних рішень.

PorcelanosaVenis  і  L’Antic Colonial  вибрали натуральні кольори і текстури для своєї продукції, а також віддали перевагу  великоформатних керамічних виробів . Представлені колекції допоможуть створити контекст і підкреслити характеристики продукції інших брендів компанії, таких як  кухні  Gamadecor  і  ванні кімнати  Noken .

Urbatek , лідер в області технічного керамограніта, представить останні розробки для лінійок XTONE і XLight з більш досконалої обробкою, що відповідає потребам  архітектурної та будівельної галузей.

Бренди  Krion  і  Butech , продукція і технічні рішення яких також призначені для цих галузей, відповідають  новим завданням, поставленим ООН в Порядку денному в галузі сталого розвитку  на період до 2030 року, представляючи екологічно безпечну продукцію, гармонійно інтегрується в природну і міське середовище. Таким чином діяльність брендів сприяє розвитку біокліматичній архітектурі та енергоефективності.

Стійкий дизайн, який дивиться в майбутнє впевнено і рішуче.