Компанія представляє дві нові колекції: Steel і Bután.

Спроектовані для використання в якості підлогового покриття або для облицювання стін, ці колекції керамічної плитки можуть з успіхом бути використані в проектах будь-якого типу завдяки різноманітним колірним відтінкам і обробці поверхні.

Колекції керамічної плитки нового покоління, які  Porcelanosa  представила галузі будівельних матеріалів, відповідають принципам  комплексного дизайну , в якому всі елементи знаходяться у взаємозв’язку. Не є винятком і  дві нові колекції бренду  – Steel  і  Bután , – які будуть представлені в найближчі дні на  XXVII Міжнародній виставці глобальної архітектури та дизайну інтер’єру.

Чуттєвість металу

Нова серія  Steel  натхненна поверхнею  старовинних металевих предметів , у яких запозичений особливого блиску, який відрізняє чотири відтінки серії:  Silver, Stone, Grey і Bone .

Плитка для підлогового покриття, представлена  в двох форматах  – 120 см х 120 см і 59,6 см х 59,6 см, – має поверхню, що імітує покриття листовим металом з благородними плямами іржі.

Облицювальна плитка має  два колірних відтінку  –   Grey  і  Bone , – які можуть бути представлені як в форматі 59,6 см х 150 см, так і в  двох типах декоративного оздоблення  ( Line Steel Grey і Line Steel Bone ). Крім того, будь-яка продукція цієї серії чудово поєднується з мозаїчною плиткою  Mosaico Stell , що володіє змішаними тонами і невеликими напливають один на одного квадратами.

Володіючи горизонтальним рифленням, зовнішній вигляд якого змінюється в залежності від того, з якої відстані його розглядати,  Steel  додасть більш  вишуканий вигляд  будь-якого проекту в сфері дизайну житлових інтер’єрів або будівельної  галузі .

Розширення асортименту HIGHKER

Теплий прийом, який продукція  HIGHKER , широкоформатний кераміка преміум-класу від Porcelanosa, отримала в 2019 році, спонукав компанію продовжити експерименти з новими форматами і текстурами. Саме з цих передумов народжується серія  Butánвідтворює цемент  і різні контрасти його поверхні.

Представлена в трьох кольорах  ( Acero, Bone  і  Silver ), двох форматах  підлогового покриття  –  100 см х 100 см  і  59,6 см х 59,6 см  – і ще одному форматі для  облицювання  стін –  45 см х 120 см , – ця серія може бути використана для оформлення просторів, в яких естетика індустріального стилю прагне гармонійно уніфікувати дизайн.

Крім того, в серії також є декоративна поверхня ( Spiga Bután ), вигнуті лінії якої роблять атмосферу простору більш повітряної