Urbatek розширює колірну палітру синтетичного мінерального композиту за рахунок нових відтінків: від небесно-блакитного до сніжно-білого.

Компанія групи PORCELANOSA Grupo шукає нові варіанти обробки і нові формати для створення безмежних і яскравих інтер’єрів.

Urbatek  відтворює природний блиск класичного  мармуру  і відкриває додаткові можливості використання мінерального композиту за рахунок інтенсивних і життєрадісних кольорів трьох нових колекцій  XTONEAzul Macauba ,  Calacatta Green  і  Alpi Verde.

Мармур насичених кольорів

Що входить до групи PORCELANOSA Grupo компанія представила свою нову продукцію на  XXVII Міжнародній виставці глобальної архітектури та дизайну інтер’єру , застосувавши її в різних типах інтер’єру. Кожна з представлених на виставці серій, що черпають натхнення в природі, посилює взаємодію чотирьох стихій:  вогню, землі, води і повітря.

Так, в  Azul Macauba  блакитний і кобальтово-синій поєднуються з помаранчевими прожилками. Ця колірна композиція  розширює межі простору  і дозволяє створювати різні комбінації з двох або чотирьох елементів.

У той же час зелені прожилки  Calacatta Green  імітують гілки дерев  і роблять простір більш світлим, незалежно від формату: 150 см х 300 см, 120 см х 250 см і 120 см х 120 см.

Подібними характеристиками володіє  Alpi Verde . Темно-зелений колір цієї серії набуває додаткові відтінки за рахунок  білястих прожилок, які, в свою чергу, врівноважують декор простору .

Продукція цієї колекції може бути використана в якості  підлогового покриття  або  облицювальної плитки  і надає природний і світлий образ  інтер’єрів, оформленим в стилі Tile Déco  і більш агресивних стилях.

Минуле й сьогодення зустрічаються в XTONE.