Меблі Madison і ванна Liem – дві головні новинки компанії Noken в 2020 році. 

Нові колекції дозволяють поєднувати різні предмети з однієї колекції і відрізняються комплексним ергономічним дизайном з геометричними лініями.

Компанія з виробництва меблів для ванних кімнат  Noken , що входить в групу  PORCELANOSA Grupo , вдосконалила дизайн, надавши своїй продукції більш геометричні та повітряні форми. Яскравими прикладами нової тенденції стали  шафа для ванної кімнати  Madison  і  ванна  Liem , які поповнили колекцію  меблів для ванної кімнати Liem , що дозволяє створювати  більш ергономічні композиції , забезпечуючи зручність користувачів.

Обидві колекції були представлені на відкритті  XXVII Міжнародної виставки глобальної архітектури та дизайну інтер’єру  в різних створених з цієї нагоди інтер’єрах, де всі вісім брендів групи PORCELANOSA Grupo продемонстрували комплексний підхід до дизайну

Збалансована багатогранність

Серія меблів для ванної кімнати  Madison  демонструє свою багатогранність, дозволяючи створювати різні комбінації за допомогою  підвісної модуля шириною 80 см , металевої структури для рушників шириною 40 см,  кутового блоку  з закругленими краями, а також скляної полиці.

Кожен з цих елементів відрізняється збалансованої формою і функціональністю завдяки  текстурі і обробці з неймовірно реалістичним ефектом .

Система повільного відкривання легким натисканням на дверцята надає всій серії більш завершений образ, в якому  домінуючим відтінком є сіро-коричневий . Шухляда сірого кольору служить елегантним обрамленням і сполучною ланкою всіх елементів цієї шафи, верхня панель якого виконана із загартованого скла (товщиною 10 мм).

Ванна в оновленому вінтажному стилі

Ванна  Liem  відрізняється  винтажной естетикою, заснованої на вигнутих лініях , і володіє високо ергономічною формою. Цілісна внутрішня поверхня ванни маскує отвір зливу-переливу і має полку для ванних приналежностей.

Комфорт починається з ванної кімнати.