Ванні кімнати в стилі дзен стають справжніми оазисами гарного самопочуття на нескінченному шляху до досконалості у створенні унікальних просторів. Ви з нами? Давайте заглибимося в сутність цього явища.

Простота й елегантність переплітаються в м’яких лініях і приємних матеріалах, створюючи атмосферу, що не обмежується однією лише естетикою. І, як ви можете переконатися з цих рядків, ванна кімната в стилі дзен – це не просто тренд, це досвід.

Окремостояча ванна Arquitect + підлоговий змішувач для ванни Round у матовому чорному оздобленні + рушникосушарка Round у матовому чорному оздобленні.

В оформленні ванних кімнат у стилі дзен натхнення Сходу стає наріжним каменем. Філігранне поєднання природних елементів створює атмосферу, в якій гармонія проявляється в кожному куточку. Делікатні лінії та вишукані матеріали зливаються воєдино, створюючи унікальні відчуття.

Змішувач для раковини Acro Compact у матовому чорному оздобленні + біла раковина Slender + душова колона Tec Round у матовому чорному оздобленні + душовий піддон Zen + унітаз Nk Concept + подвійна кнопка Eclipse у матовому чорному оздобленні + сушарка для рушників Round у матовому чорному оздобленні.

Оформлення ванної кімнати в стилі дзен – це фінальний акорд дизайнерського проєкту. Ароматичні свічки, рослини та інші аксесуари в східному стилі перетворюють простір на оазис спокою. Все це сприяє виходу за рамки умовностей і створенню унікального досвіду.


Ванна Arquitect + змішувач Lignage у золоті з матовим поліруванням та ручками Carrara.


Окрема ванна Lounge Fluid + підлоговий змішувач для ванни Round у хромовому оздобленні + змішувач для раковини з високим виливом Round у хромовому оздобленні + раковина Slender в оздобленні DeepConcrete + підвісний унітаз Arquitect білого кольору + подвійна кнопка Oval у хромовому оздобленні + тримач для паперу Urban C у хромовому оздобленні