Більше сорока років компанія виробляє керамічну плитку, мозаїку, оздоблювальні матеріали для підлоги та поверхонь. Ви безпомилково впізнаєте покриття від  Porcelanosa за стриманою гамою кольорів та вишуканим дизайном. Бездоганні імітації натуральних фактур та благородні акценти. Колекції  продумані таким чином, щоб їх можна було комбінувати, поєднуючи між собою. Журналісти та дизайн-аналітики відзначають особливий стиль Porcelanosa, адже компанія принципово не слідує загальноприйнятим трендам, створюючи натомість власні.
Подробнее
Лідер у галузі сантехніки та обладнання для ванної кімнати. Компанія виготовляє раковини, ванни, унітази, душові піддони, змішувачі, душові лійки, рушникосушки, а також меблі та аксесуари для ванних кімнат.
Подробнее
Ексклюзивний підхід до естетики ванної кімнати, втілений в оздоблювальних поверхнях, мозаїці, покриттях для підлоги, сантехніці та меблях для ванної кімнати. Компанія виготовляє продукцію з природних матеріалів: сланцю, мармуру, глини та дерева та різних видів каменю. L’antic Colonial – це натуральні фактури, благородна гама кольорів, приємні на дотик поверхні та вишукана естетика.
Подробнее
Компанія спеціалізується на архітектурних рішеннях та новітніх системах монтажу плитки та оздоблювальних матеріалів. Якщо решта брендів Porcelanosa Group відповідають на запитання «Що?», то фахівці Butech вирішують задачу «Як?». Саме тут розробляють новітні системи вентильованих фасадів та фальш-підлог, створюють максимально ефективні рішення з гідроізоляції та водовідведення, монтажу плитки та поверхонь з акрилового каменю Krion.
Подробнее
Ідеальні меблі для ванної кімнати. Серед моделей Gamadecor  ви знайдете трендовий скандинавський мінімалізм, класику із заокругленими лініями та глибоким глянцем фасадів, стримані рішення з акцентом на функціональність, дерево, мармур чи комбіновані фактури.
Подробнее
Нові часи потребують новітніх матеріалів, і акриловий камінь Krion – один із них. Тактильні властивості натуральних матеріалів, їхню теплоту та приємну на дотик фактуру Krion поєднує з винятковими технічними характеристиками. Поверхня з акрилового каменю тверда і довговічна, завдяки підвищеній щільності на ній фактично не має пор. За нею просто доглядати, адже забруднення не всотуються. На додачу до цього Krion має унікальні антибактеріальні властивості.
Подробнее