Компанія заснована у 2001 році. З тих пір шоурум Millennium Concept у центрі Києва незмінно відкритий для поціновувачів кераміки, сантехніки та меблів найвищої якості. Ми завжди раді постійним клієнтам та готові закохати в нашу продукцію нових відвідувачів. Наша місія – презентувати бренди Porcelanosa Grupo на правах офіційного прямого імпортера в Україну.

Porcelanosa Grupo – потужний альянс, що поєднує традиції іспанської керамічної промисловості з технічними інноваціями. Корпорація включає бренди, що виготовляють керамічну плитку, покриття, сантехніку, меблі для ванних кімнат та акриловий камінь. Також компанія надає технічні рішення з монтажу та реалізації масштабних архітектурних об’єктів, в яких використовується продукція Porcelanosa Grupo. Виробництво зосереджене в іспанській провінції Кастельйон. Продукція представлена в 150 країнах світу.

Porcelanosa Grupo, як постачальник матеріалів для Букінгемського палацу, удостоєна права використовувати особистий герб британського принца Чарльза. Це винятковий знак пошани та дружби з боку родини монархів, що зазвичай призначається лише компаніям з Великої Британії.

Корпорація була заснована більше 40 років тому. Відтоді і дотепер на чолі всіх процесів стоїть одна сім’я. Секрет успіху Porcelanosa Grupo – у виході за межі стереотипів у питаннях якості, дизайну та сервісу.

Ми розділяємо підхід та цінності Porcelanosa Grupo. Компанія Millennium Concept живе за тими самими принципами постійного вдосконалення, пристрасті до своєї справи та клієнтоорієнтованості. У нас ви можете побачити, як керівник компанії спілкується з відвідувачами шоуруму, якщо всі консультанти завантажені. Наші співробітники напряму консультуються з іспанськими колегами та керівництвом Porcelanosa Grupo. Це важливо для проектів, де потрібен індивідуальний підхід та особлива увага до технічних моментів. 

Ми працюємо як із приватними клієнтами, так і з архітекторами та  дизайн-студіями. Наш шоурум розташований в історичному центрі Києва, це приміщення площею 500 м2 ми придбали спеціально для презентації продукції Porcelanosa. В ньому представлені всі зразки плитки та сантехніки, а також експозиційні «бокси». Це дає можливість оцінити, як певна плитка та предмети сантехніки виглядатимуть у інтер’єрі. Обсяг плитки та оздоблювальних матеріалів, що зберігаються на нашому складі в Києві – близько 20 000 м2.

Нашу продукцію широко використовують для комплексних архітектурних проектів найвищого рівня.  Деякі з них:  ЖК PecherSKY та ЖК Riviera Riverside, готелі Holiday Inn, Hilton Kyiv та Grand Hotel Lviv, бізнес-центри Toronto-Kyiv та Mikom Palace, торгівельні центри Ocean Plaza та Silver Breeze, курортні комплекси Grand Admiral Club і «Деренівська купель» та фітнес-клуб «5 елемент».

Наші співробітники регулярно відвідують виробничі потужності та грандіозний шоурум Porcelanosa Grupo в Іспанії. Щороку ми знайомимося з новинками на провідних європейських виставках Cevisama (Валенсія), Cersaie (Болонья), Salone del Mobile (Мілан).

Ми цінуємо стабільність та будуємо тривалі стосунки з клієнтами. Той, хто колись придбав у нас плитку для власної ванної кімнати, зараз приходить підібрати покриття в нову квартиру онуків. Клієнти повертаються, адже цінують якість продукту та рівень сервісу, який ми надаємо.

Задача наших консультантів – запропонувати рішення, що відповідатиме запиту клієнта, дати максимум корисної інформації. Ми не прагнемо нав’язати той або іншій товар. Виняткова якість продукції  Porcelanosa Grupo та репутація Millennium Concept не потребують агресивного маркетингу. 

Наші клієнти роблять вибір свідомо та зважено. Це люди, котрі прагнуть отримати гідний продукт, не мати зайвого клопоту та бути певними, що з їхньою плиткою і сантехнікою нічого не станеться через роки.

Цікавий факт – компанії, що входять до Porcelanosa Grupo, свідомо завищують вимоги до якості власної продукції. Їхні внутрішні стандарти значно жорсткіші за офіційні норми якості у країнах Європи та США. Такий підхід дозволяє бути попереду та перевищувати очікування замовників. 

Більш 700000 м2 реалізованої плитки
Більш 2500 реалізованих проектів
Більш 600 партнерських контрактів
Перший і на сьогодні єдиний монобрендовий шоу рум Порселаноса в Україні