Тепло дерева в поєднанні з міцністю кераміки

Саме цими характеристиками володіє серія  Forest Arce  з асортименту плитки  Par-ker® . Поверхня керамічного паркету Porcelanosa не тільки відтворює сучки клена (звідси і назва, від ісп. Arce – «клен»), але і володіє  більшою міцністю, ніж сама ця деревина .Благодаря технічними властивостями кераміки, плитка цієї серії (доступна в форматах 22 см х 90 см і 14,3 см х 90 см) стійка до  високих температур, зносу  і фізичному впливу, наприклад ударів і подряпин.

Представлена в  семи колірних відтінках  – Cognac ( «коньяк»), Maple ( «канадський клен»), Acero ( «сталь»), Arce ( «клен»), Fresno ( «ясен») і Natural ( «натуральний»), – плитка допомагає створити теплу атмосферу в будь-якому просторі завдяки безперервним і вишуканим лініях. Крім того, в форматі  14,3 см х 90 см  можна вибрати вироби з покриттям (Antislip).  

Продукція Forest Par-Ker на  95% виготовлена з перероблених матеріалів  і є однією з найбільш екологічно безпечних колекцій Porcelanosa, відзначеної екологічного маркування (Dapcons).

Нова інтерпретація мармуру

Колекція  Portofino Pulido  використовує білий світ  каррарського мармуру  в своїх виробах розміром 58,6 см х 118,7 см, що відрізняються особливим блиском завдяки полірованої обробці.

Сірі і помаранчеві прожилки мармурової поверхні надають приміщенням вишуканість і візуально розширюють простір, одночасно посилюючи його індивідуальність.

Керамічний камінь вічності

У серії  Berna Acero  з асортименту плитки  Ston-ker  міцність  натурального каменю  наділена більш м’якою текстурою за допомогою смугастої обробки  Stripe , завдяки якій поверхня набуває художню варіативність кольору.

Вироби відрізняються великим форматом і можуть бути використані як в якості підлогового покриття, наприклад, плитка  HIGHKER  Premium Ceramic в форматах для підлоги 120 см х 120 см і 80 см х 80 см, так і для облицювання стін (45 см х 120 см).