Для готелів і ресторанів, які, повернувшись до роботи після карантину, змушені використовувати  асептичні і антибактеріальні матеріали  відповідно до нових санітарних протоколами,  Krion®  став незамінним помічником.

Krion® – міцний, довговічний мінеральний композит, який відрізняється легкістю в очищенні, не вимагає особливого догляду і легко ремонтується. Унікальні характеристики дозволяють зберігати бездоганний зовнішній вигляд протягом більш тривалого часу, а  склад цього матеріалу запобігає поширенню вогню. Ці властивості забезпечують додаткову безпеку приміщень та зберігають вигляд інтер’єрів, незважаючи на високу інтенсивність використання.

Використання Krion® в готелях

З огляду на  нульову пористість і відсутність швів , Krion® дозволяє створювати однорідні поверхні без кутів з гладкими і непомітними стиками. Таким чином можна уникнути утворення кутів і важкодоступних місць, де накопичуються бруд і мікроби, що підвищує гігієнічність простору. Це особливо важливо  на стійці реєстрації, в обідньому залі або вестибюлі готелю , щоб забезпечити здоров’я і безпеку клієнтів.

Антисептичні властивості цього матеріалу запобігають розмноженню мікроорганізмів, що дозволяє створювати безпечні інтер’єри з підвищеними вимогами до гігієни. Так, цей матеріал просто незамінний на кухні, в кафе, ресторані і ванній кімнаті. Крім того, простота обслуговування і ремонту роблять його ідеальним рішенням для оснащення готелів і закладів громадського харчування.

Використання Krion® в ресторанах

Krion® володіє  широким асортиментом колірних відтінків  і чудово поєднується з деревом, каменем і металом. Можливість персоналізувати дизайнерський проект, а також асептичні характеристики цього матеріалу полегшують його використання в ресторанах, кафе і великих гастрономічних центрах. Чудовим доповненням послужать також декоративні панелі  Fitwal l , новий матеріал з асортименту Krion групи PORCELANOSA Grupo.