Кольори, без яких цього літа не обійтися

Щоб візуально розширити межі простору в невеликих пляжних апартаментах, ми рекомендуємо пофарбувати інтер’єр в нейтральні кольори, такі як білий, бежевий або коричневий ..

Інша колірна гамма, яка ідеально підходить для цього типу апартаментів, – холодні відтінки, серед яких  особливо виділяються синій і зелений . Якщо, навпаки, ви хочете зробити вітальню або спальню більш яскравою, можна вибрати теплі кольори, такі як помаранчевий, червоний або гірчичний, а в якості декоративних елементів використовувати джутові світильники, состаренную дерев’яні меблі і кімнатні рослини.

Поєднання кольорів, яке завжди буде мати гарний вигляд у пляжних апартаментах, – білий + синій

Одна з найпоширеніших колірних комбінацій, використовуваних при оформленні пляжних апартаментів, –  білий і синій . Ці морські мотиви освіжають інтер’єр не дуже добре освітлених кімнат, роблячи їх більш яскравими. Таким чином, модель розумної кухні  R3.70 Blanco Snow R1.70 Etimoe Ice від Gamadecor  – це ідеальний кухонний гарнітур, який допомагає налаштуватися на повільний темп життя в пляжних апартаментах завдяки білому кольору поверхні, розширювальному межі простору, що відбиває сонячні промені і створює в будинку атмосферу умиротворення.

Серед продукції PORCELANOSA Grupo, яка ідеально поєднується зі  середземноморським стилем , особливу увагу варто звернути на колекцію  Lounge Tortola ( «голубиний»)  і Azul Noche ( «нічний синій») від  Noken , біле настінне покриття  Deco Matt  від Porcelanosa і серію Glaze Wave Blue від  L’Antic Colonial .