Керамогранітна плитка товщиною 20 мм від Porcelanosa зробила революцію з точки зору технічних характеристик і дизайну. Представляючи колекції  West, Riven і Rox  від  Butech  в якості основних компонентів цієї серії, компанія пропонує  більш довговічні і міцні вироби для зовнішніх зон великої площі .

Натхненна каменем, цементом і деревом, керамогранітна плитка товщиною 20 мм з нековзною поверхнею з цих колекцій може бути використані в самих різних варіантах, наприклад для укладання фальшполов, підлогового покриття зовнішніх зон з інтенсивним рухом або в ландшафтному дизайні безпосередньо на гравій або траву.

технічні послуги, які включають в себе проектування, розрахунок, постачання і навіть установку всіх матеріалів, необхідних для правильного монтажу цього типу підлогового покриття.

‘West’, благородна деревина для зовнішніх зон

Цей  керамограніт з ефектом зістареної деревини  відрізняється великою кількістю дрібних деталей і  природним малюнком прожилок . Плитку товщиною 20 мм, розроблену для установки на фальшпол в зовнішніх зонах (на терасі, патіо, біля басейну або в саду), можна також укладати на гравій, пісок або траву.

Низька пористість і стійкість до екстремальних температур і вологості роблять її ідеальним матеріалом для обробки поверхні, володіє підвищеною безпекою і більш природним виглядом. Три колірних відтінку  – Grey (сірий), Coal (вугілля) і Brown (коричневий) – і формат 60,5 x 60,5 x 2 см перетворюють кожну плитку в декоративний елемент.

‘Riven’, дерево з безліччю деталей

Завдяки формату дошки і колірній палітрі кремових відтінків – Brown (коричневий), Cream (кремовий) і White (білий) – ця колекція, яка відтворює  малюнок прожилок і блиск деревини в мінімалістському стилі , стане відмінним вибором для оформлення терас, натхнених природою.

West  і  Riven  можна встановлювати на  систему фальшпідлоги  (STE) Butech , а завдяки довговічності і відсутності необхідності в техобслуговуванні плитка з цих колекцій послужить відмінною альтернативою дерев’яній підлозі. «Це найбільш рекомендована система укладання керамічної плитки в зовнішніх зонах як з точки зору технічних характеристик, так і з-за абсолютно рівної конструкції, що забезпечує фільтрацію дощової води через стики між плитками», – пояснюють представники компанії.