Керамограніт, на 95 відсотків складається з перероблених матеріалів, зменшує вплив виробництва на навколишнє середовище і має екологічне маркування (Dapcons)

Керамічний паркет PAR-KER , що випускається брендом Porcelanosa, символізує турботу про природу. У цих керамічних виробах дивно точно відтворюються особливості натуральної деревини, при цьому плитка на 95 відсотків складається з перероблених матеріалів.

Керамограніт  Forest  зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище і  має екологічним маркуванням  Dapcons . У цій програмі беруть участь виробники продукції та будівельних матеріалів, які прагнуть випускати  екологічні  товари. Компанії роблять ставку на сталий розвиток, ведуть дослідження і безперервно рухаються вперед у вивченні впливу на навколишнє середовище своїх виробів.

Крім того, екологічного сертифікату удостоїлися процес виробництва керамогранита Forest  PAR-KER  і покладені в його основу екологічні принципи. Не випадково він вважається найкращим матеріалом для проектів, що відповідають філософії сталого розвитку.

Forest значно розширює можливості обробки, оскільки матеріал стійкий до середньої навантаженні на покриття для підлоги, впливу вогню, води і вологості, а також сумісний з системами опалення «тепла підлога». Пропонуються два розміри плитки, 22 × 90 і 14,3 × 90 см, причому для виробів другого формату можна вибрати протиковзку поверхню для установки в інтер’єрах і зонах з підвищеною вологістю повітря.

Що стосується обробки, серія налічує чотири колірні відтінки: Natural, Arce, Fresno і Acero. В цілому, її палітра дуже велика: від приємною оку світлої поверхні Forest Natural до елегантного сірого кольору Forest Acero.