Настінна плитка з колекції Toscana від іспанської фабрики Porcelanosa – це базова колекція керамічної плитки для обробки кімнат. Незважаючи на домінуючий сірий колір, додаткові вкраплення змушують плитку світитися зсередини особливим світлом. Приємна фактура створює додаткові відблиски і надає колекції цілісність, а також, підкреслює її індивідуальність.

Керамічна плитка з колекції Toscana від іспанської фабрики Porcelanosa може бути використана в будь-яких приміщеннях. Її досить великий формат, 45×120, перетворює процес обробки в суцільне задоволення. До того ж, такий розмір допомагає мінімізувати кількість стиків. Керамічна плитка колекції Toscana добре відмивається від різних забруднень і йому не страшні найагресивніші миючі засоби. Тому таку настінну плитку можна використовувати як у ванній або на кухні, так і в холах або віталень.

Плитка в наявності на складі в Києві, ви можете подивитися і придбати її в салоні “Міленіум Концепт” за адресою вул.Прорізна, д. 20, а також отримати інформацію по телефону (044) 279-6010 і (044) 279-6060