Якщо ви хочете ванну кімнату перетворити в розкішний будуар, зупиніться на керамічній плитці імітує білий мармур. Споконвіку мармур вважався ознакою багатства і розкоші. Але мармурова порода дорога і непрактична. Це дуже важкий і крихкий матеріал. Інша справа кераміка. Майстри фабрики PORCELANOSA досягли такого рівня мистецтва, що відрізнити кераміку від справжнього мармуру неможливо.

Чому кераміка під мармур білого кольору так актуальна для ванної кімнати? Білий колір візуально розширює стіни, уособлює красу, легкість, легкість. «Павутинка» темнішою породи, яка покриває мармур, робить інтер’єр нетривіальним. Слід звернути увагу і на глянсове покриття. Воно привносить в інтер’єр нотку пишноти, розкоші.

Розміри кераміки 31,6х90 см. Кому-то вони можуть здатися величезними. Але з огляду на те, що краю плитки ректифіковані, так простіше домогтися імітації монолітного покриття. Плитка, облицьована цієї керамікою, виглядає як цілісна мармурова стіна, що ще більше підсилює схожість з античними палацами.

BARI BLANCO підходить для облицювання ванної кімнати, вітальні, передпокої. Вона стане в нагоді скрізь, де в інтер’єр слід додати крапельку розкоші.

Плитка в наявності на складі в Києві, ви можете подивитися і придбати її в салоні “Міленіум Концепт” за адресою вул.Прорізна, б. 20, а також отримати інформацію по телефону (044) 279-6010 і (044) 279-606