Керамограніт Porcelanosa колекції  Manhattan 19.3×120 універсальний за способом застосування. Основа керамограніт, до складу якого входить крім глини і піску, спеціальні добавки, що роблять керамограніт найміцнішим з усіх керамічних матеріалів. Плитка «під дерево», на поверхні якої повторюються характерні для деревини зображення сучків і фактури натурального матеріалу.

Краї керамічної плитки  Porcelanosa колекції Manhattan ректифіковані, що дозволяє робити укладку з мінімальними швами і ефектом монолітного, безшовного полотна. На відміну від глянсової плитки, матова поверхня добре поглинає світло, тому при сильному освітленні не створює відблисків.

Плитка Porcelanosa колекції Manhattan відмінно впишеться в інтер’єри, де обігрується скандинавський стиль, якому характерні поєднання мінімалізму і етнічних мотивів, виконане в світлих відтінках бежевого, білого і сірого кольорів.

Плитка в наявності на складі в Києві, ви можете подивитися і придбати її в салоні “Міленіум Концепт” за адресою вул.Прорізна, д. 20, а також отримати інформацію по телефону (044) 279-6010 і (044) 279-6060.