🔺Колекція Savannah: рельєфні текстури для елегантних приміщень🔺

🔺Ця серія в трьох кольорах, натхненна каменем, стане чудовим вибором як для стін, так і для підлоги, створюючи природну та невимушену атмосферу

🔺Новий дизайн підлог із ректифікованого керамограніту Porcelanosa представлений у трьох базових кольорах: Topo (сіро-коричневий), Acero (сталь) і Caliza (вапняк). Кожен доступний у двох форматах: 120 x 120 см і 59,6 x 59,6 см; ідеально підходить для надання вашому простору відчуття візуальної безперервності. Він також поставляється в антиковзкій версії (120 см х 120 см), що ідеально підходить для терас і відкритих майданчиків з інтенсивним пішохідним рухом.

🔺Настінна плитка має формат 59,6 x 150 см і має три однакові однотонні базові кольори (Topo, Acero і Caliza), а також дві відповідні акцентні плитки: Vértice Savannah і Deco Savannah. Перша має схрещені вершини, втоплені в ковану основу, що створюють на поверхні яскравий візерунок – ідеальний для прикрашання стін їдальні. Водночас Deco Savannah вирізняється горизонтальними фризами, які створюють унікальний дизайн із приголомшливим об’ємом, що ідеально підходить для різних приміщень, зокрема й ванних кімнат.

За всіма питаннями по матеріалам, а також на рахунок співпраці звертайтесь в direct💌, або телефонуйте за номером (044)279-60-60, (050)279-60-60.