У колекціях Fontana і Marvel знайшли відображення блиск і природні прожилки сірого і каррарського мармуру. Вироби відрізняються більшою міцністю і підвищеною стійкістю до екстремальних температур.

За рахунок значного розміру плитки кількість з’єднувальних швів мінімально. Так створюється ефект безмежного простору, а приміщення знаходять дійсно унікальний вид

Нова колекція Fontana в асортименті компанії Porcelanosa навіяна архітектурою Стародавнього Риму – каррарського мармуру і старовинними римськими вівтарями. Поверхня цих виробів ідеально точно відтворює сіруваті прожилки, властиві натуральному каменю. Вони опрацьовані настільки ретельно, що створюється дивне враження: лінії немов знаходяться в безперервному русі, надаючи інтер’єрів більш динамічний вид.

Fontana – Білосніжний колір

Блиск плитки Fontana підкреслює її білизну, яка подається в абсолютно новому ключі. Контрасти і гра світла здаються набагато більш чіткими і збалансованими. У свою чергу, мінімальна кількість з’єднувальних швів дозволяє домогтися більш однорідною композиції і візуально розширює приміщення.

Зазначені особливості характерні як для підлогових покриттів (59,6 x 59, 6 см), так і для настінного плитки, яка кардинально оновилася з появою формату 59,6 x 150 см. Ця новаторська формула знайшла собі застосування і в інших колекціях бренду, наприклад Durango або Marmi China.

Головне достоїнство виробів Fontana – чітко окреслені краю для створення воістину безмежних поверхонь без розділових елементів. Міцність і позачасовий стиль мінімалізму підкреслені глянсовою обробкою з варіацією тонів. Колекція добре поєднується з натуральним деревом, залізом і склом, наприклад люстрами або дзеркалами нового покоління зі світлодіодним підсвічуванням.

Marvel Pulido – сірий мармур, втілений в кераміці

Матовий блиск, який відрізняє колекцію Marvel Pulido, характерний для мармуру кольору «сірий маренго». Витягнута в ширину плитка (59,6 x 118,7 см) прекрасно виглядає в рамках будь-якого проекту і підходить для обробки як підлог, так і стін, утворюючи ефект суцільної поверхні.

Дизайн, який не старіє і не підвладний руйнівній дії часу