Відзначена нагороди  If Design Awards 2020  і Green Good Design 2020 на категорії  Green Product Design , колекція  Oxo  від  Noken  знову стала в тренді завдяки новим моделям в каталозі для  ванної кімнати . Оновлений асортимент включає змішувачі, лійки для душу, душові колони, рушникосушки і стільниці з вбудованою раковиною,  вишукані геометричні форми  яких підкреслюють простоту дизайну в різних варіантах обробки.

Високі технічні характеристики цього матеріалу покращують гігієнічний і естетику інтер’єрів за рахунок  високої водонепроникності, стійкості до подряпин, зручності в очищенні і мінімальних вимог до догляду .

Ще один привабливий варіант використання стільниць –  вбудувати в стільницю раковину , створюючи ефект нескінченного дизайну за допомогою колекцій XTONE (доступні для обробки робочих поверхонь).

Футуристичні і екологічні змішувачі

Змішувачі  Oxo  відрізняються  сучасною естетикою  і різноманітними варіантами обробки  (хром, текстурований титан і матовий чорний), які дозволяють створити  унікальний дизайн ванної кімнати  і раціонально використовувати воду (серія WaterForest ).

Екологічність конструкції змішувачів дозволяє обмежити витрату водних ресурсів до 5 л / хв завдяки  обмежувача потоку , які також сприяють економії електроенергії (холодне відкриття). До цих характеристик також слід додати ексклюзивність обробки Maximum Chrome і PVD, що реалізуються допомогою технології  Finish Studio .

Щоб зробити ванну кімнату більш уніфікованої і просторою, компанія з групи  PORCELANOSA Grupo пропонує  рушникосушки прямокутної форми  і душові лійки з обробкою Finish Studio (матовий чорний і текстурований титан). Останні можуть комбінуватися з змішувачі одних важелів для душа з 2 або 5 виливу.