Колекції Nantes , Prada , Berna  і Matt  візуально полегшують інтер’єри завдяки своїм колірним сполученням і рельєфній поверхні.

Розмір плитки становить 45 x  120 см, а товщина – 10 мм.

Бежевий, білий, сірий і пісочний кольору  утворюють палітру відтінків, без яких просто неможливо обійтися в новому сезоні. З огляду на актуальні тенденції, компанія  Porcelanosa  випустила  чотири колекції мозаїки  в цих тонах. Форми, рельєфна поверхня і колірні поєднання виробів  NantesPrada , Berna і  Matt  візуально полегшують інтер’єри та екстер’єри

Якщо вам потрібно оновити ванну кімнату або вітальню, з  настінними керамічними покриттями  з нових колекцій  приміщення стають світлішими.  Так, мозаїка  Nantes  Acero  під цемент з  гранульованої текстурою  уособлює строгий і разом з тим не обмежений жорсткими рамками стиль.

Мозаїка  Prada  Acero  і Berna  Acero  під натуральний камінь відрізняється тривимірним візерунком,  які розширюють простір за рахунок поєднання обсягів.  Подібними характеристиками володіє і мозаїка  Matt  чисто-білого кольору. Вона гармонійно поєднує різні кімнати і підсилює природне освітлення «без фільтрів».

Чотири колекції від компанії Porcelanosa  розміром 45  x  120 см  і товщиною 10 мм – це запорука  більш свіжого і радісного стилю інтер’єрів  при виборі будь-якого з можливих поєднань.