Пропонуємо кілька ідей для оновлення інтер’єру вашого будинку за допомогою різних колекцій, натхнених керамічною плиткою в стилі модерн XIX століття.

Модерн, художній напрям в мистецтві, що зародився в XIX столітті і проіснувала до початку XX століття,  переглянув використання і призначення будівельних матеріалів , наділивши їх новими властивостями і якостями. Саме так кераміка стала улюбленим матеріалом архітекторів модерну завдяки своїй універсальності і естетичності.

Геометричні, квіткові, анімалістичні або фольклорні мотиви , які прикрашали поверхню керамічної плитки змінили підхід до будівництва та способи використання цього матеріалу, який народився в результаті автоматизації, викликаної промисловою революцією. Так почалася епоха архітектурної свободи, яка прагнула відійти від академічної суворості і точності за рахунок вигнутих ліній, стилізованих форм і об’ємних конструкцій. Саме в цю епоху переносять нас  колекції мозаїчної плитки PORCELANOSA Grupo , малюнок і технічні характеристики яких підсилюють красу інтер’єру за рахунок природного блиску і різноманітної обробки.

Що з себе являє мозаїчне покриття для підлоги?

Мозаїчна плитка від PORCELANOSA Grupo, за рахунок рослинного орнаменту і нейтральних відтінків, надає більше динамізму таких приміщень, як кухня або ванна кімната, і ідеально поєднується з інтер’єрами в вінтажному стилі.

Ідеї ​​мозаїчних підлог для кухні

Кухні з мозаїчною плиткою на підлозі відрізняються універсальністю, відкритим дизайном і непідвладним плину часу стилем. За допомогою колекцій PORCELANOSA ви можете створювати декоративні килими або  мозаїчні вставки за індивідуальними розмірамиДля цього  використовуйте різні поєднання колекцій музичного керамограніта, наприклад в якості  підлогового  і / або настінного покриття, адаптуючи їх до потреб вашого інтер’єру.

Біла кухня з мозаїчною підлогою

Мозаїчна плитка для підлоги, наприклад  Antique  від Porcelanosa, оживляє і підкреслює білий колір  мінімалістською кухні  завдяки своїм геометричним хвилеподібним узорів. Використання цієї плитки дозволяє створювати кухню в неповторному стилі, а її авангардний дизайн відмінно виглядає з лакованими меблями, геометричними світильниками або конструкціями з кованого заліза.

Мозаїчна підлога у ванній кімнаті

Завдяки своїй  довговічності, стійкості до зовнішніх впливів і міцності , мозаїчна плитка для підлоги покращує зовнішній вигляд і візуально збільшує площу  ванних кімнат , володіючи також вологозахисними властивостями і гідроізоляційним складом. Її природний і недосконалий на вигляд дизайн дозволяє створювати більш інтимні і оригінальні простору.