Екологічно стійка продукція

З огляду на поточні обставини і з метою підвищення енергоефективності домашніх господарств,  PORCELANOSA Grupo  створила програму  Eco Conscious , включивши в неї свою найбільш екологічно стійку продукцію. Однією з таких колекцій є  WaterForest  від компанії  Noken , яка включає в себе системи зливу води в унітазах ECO, змішувачі з холодним відкриванням, аератори ECO і термостатичні змішувачі. Кожне з цих виробів дозволяє  заощадити до 89% води при кожному використанні.

Асортимент  підлогового покриття  представлений екологічно стійкими колекціями. Наприклад,  Forest  від PAR-KER®,  керамічний паркет  бренду Porcelanosa, який відтворює колір і малюнок натурального дерева і виготовлений на 95% з переробленого матеріалу, або  Starwood  Ecologic , керамічне дерево, натхнена такими породами дерева, як дуб або вишня.

Серії з натурального дерева від  L’Antic Colonial  також є екологічно чистими, про що свідчать знаки  PEFC, FSC®, NWFA і AITI M, що підтверджують, що паркетна дошка виготовлена з деревини, яка походить з лісового господарства, в якому відновлюється більше дерев, ніж вирубується .

Перероблене скло

Дотримуючись філософії трьох R:  Reduce, Reuse, Recycle  (що в перекладі з англійської означає «скорочення, повторне використання, переробка»), PORCELANOSA Grupo розробила серію виробів з використанням переробленого скла, щоб дати друге життя цього матеріалу і сприяти переходу до екологічної економіки. Йдеться про колекції  Glaze Denim Bottle Light, Arabia Gold, Essential і  Boulder . Мозаїчна плитка з глянцевою або матовою поверхнею легко адаптується до будь-якого типу проектів і допомагає піклуватися про нашу планету.

Екологічний мінеральний композит

Krion Shell® і мінеральний композит Krion® – ще одні екологічно безпечні рішення від PORCELANOSA Grupo. Душові піддони і стільниці  Krion Shell®  виготовлені з переробленого пластику ПЕТ, еко-смоли і Krion®, а частка перероблених матеріалів становить 5%. Мінеральний композит Krion® підлягає 1 00% переробці і пропонує ефективні рішення  для сфери  роздрібної торгівлігромадських будівель  або медичних центрів . Прикладом є колекція  Materia , до складу якої входить не менше  20% перероблених матеріалів. Технологія Ecocycle® дозволяє повторно використовувати виробничі надлишки для виготовлення крихти, яка згодом використовується при створенні інших виробів серії. Продукція з каталогу  Krion  представлена в 45 колірних відтінках і виготовлена на 40% з перероблених матеріалів.