Будинок з інтер’єром в стилі ‘total white’ знаходиться в окрузі Саффолк (Лонг-Айленд, Нью-Йорк). Завдяки відкритому плануванні, достатку природного світла і  неймовірно просторим приміщенням , поділу на окремі кімнати покладено край за допомогою дизайну інтер’єру, що спирається на текстуру мармуру і деревини.

Спальня з матеріалів XTONE 

Відкрите планування, в якій окремі кімнати стають частиною єдиного простору, а в якості основного обраний білий колір, реалізована, в основному, за допомогою мінерального композиту  XTONE.

Головна спальня в будинку – кращий приклад цього дизайну з ефектом безмежності. Тут колекція  Kala White Nature XTONE використовується в якості  підлогового  і настінного покриття,  візуально об’єднуючи цю зону з ванною кімнатою і вбиральнею . Три кімнати в одному просторі, в якому оксамитовий текстиль, розсувні скляні двері і лампи, що звисають по обидва боки ліжка, підсилюють  відчуття безмежності .

XTONE Kala White

Використовуючи  класичний білий мармур в якості відправної точки , Kala White Nature відтворює матовий блиск і сіруваті прожилки цього каменю і має додаткової міцністю завдяки таким характеристикам, як нульова пористість, водостійкість, стійкість до впливу УФ-променів, подряпин і ударів.

Завдяки  асептическим властивостям і простоті очищення  матеріали цієї колекції підвищують гігієнічність приміщень,  запобігаючи скупчення грибків, бактерій і запахів  і посилюючи природне освітлення приміщень.